
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
319 3.0 CDI L2H2 AUT | LUCHTVERING | DISTRONIC | LED | 360° CAMERA
€ 48.950202162.988 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 27 april 2021 |
| APK | 31 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 80.284 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 220 - € 220 |
Omschrijving
Zeer nette en rijk uitgeruste Mercedes-Benz Sprinter 319 CDI L2H2 automaat voorzien van o.a. luchtvering, LED High Performance-koplampen, 360-graden camera en distronic!!
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Infotainment
- Audio-installatie
- Combi instrument met kleurendisplay
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- 360 graden camera
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Extra verwarming interieur
- Luchtgeveerde stoel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Overige
- Comfort-pakket (Bestuurdersstoel verwarmd, Comfortstoel(en))
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatiesysteem full map)
- Professional pakket (Audio-installatie, Comfortstoel(en), Extra verwarming interieur, Lendesteun(en) verstelbaar)
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwind assistent
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2018 - dec. 2021
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.118 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 366 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Autobedrijf Vervoort B.V. Schietbergweg 2 5492TH SINT-OEDENRODE, NL 0413472364 http://www.vervoortauto.nl info@vervoortauto.nl
Bedrijfsinformatie
Al meer dan 40 jaar is Autobedrijf Vervoort BV de betrouwbare partner voor verkoop en onderhoud van uw bedrijfs- of personenauto.
Altijd ca. 30 (bedrijfs)auto's op voorraad! Al onze auto's hebben een logische tellerhistorie en worden afgeleverd incl. nieuwe APK keuring, onderhoudsbeurt volgens schema en tot 10 jaar oud of max 150.000 km. standaard 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak inbegrepen ( tenzij anders vermeld ) .
Bij Autobedrijf Vervoort B.V. betaald u geen meerprijs voor velgen, en geen afleverkosten!! What you see is what you get!
Voor meer informatie over financiering, onderhouds- en uitgebreide garantiemogelijkheden bel 0413-472364 of kijk op www.vervoortauto.nl
OPENINGSTIJDEN:
Maandag t/m vrijdag 8:00 uur t/m 17:30 uur
Zaterdag 8:00 uur t/m 13:00 uur
***BEL ALTIJD VOORDAT U EEN AUTO KOMT BEZICHTIGEN, OM TELEURSTELLING TE VOORKOMEN!!***
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zilver (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.950 mm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| gewicht | 2.382 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| CO2-uitstoot | 327 g/km |
Opties
Autobedrijf Vervoort BV
Schietbergweg 25492 TH Sint-Oedenrode




























