
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
9G-Tronic Automaat L2H2 | Multimedia | Camera | 3-Zits | Betimmering |
€ 25.800202250.597 km
Automatisch
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 1 juni 2022 |
| BTW aftrekbaar | ja |
Omschrijving
Duitse automerken staan bekend om hun innovatiekracht, topkwaliteit en uitstekende prestaties. Zo ook bij deze Mercedes-Benz Sprinter. Een en al Duitse klasse. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer twee achterdeuren en warmtewerend glas.
Nooit meer problemen bij achteruitrijden of inparkeren. De achteruitrijcamera houdt alles in de gaten! Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Deze auto is voorzien van centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor jou het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Deze Mercedes-Benz Sprinter is voorzien van Brake Assist, die extra remkracht geeft bij een noodstop.
Natuurlijk kun je de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem je contact met ons op, dan zetten wij hem voor je klaar.
Aanvullende opties en accessoires
Infotainment
- Multimedia systeem
Interieur
- Bijrijdersbank
- Laadruimte betimmerd
Overige
- Achterdeuren
- Airbag(s)
- Comfort-Plus-pakket
- El. Spiegels
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelbus
Cabine: enkel
Laadvermogen: 920 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Afmetingen laadruimte: 326 x 178 x 195 cm
Aantal sleutels: 2
Referentienummer: 13103
Kenteken: 501242
Fabrikant: DUTCH Vans Mercuriusweg 41 3771NC BARNEVELD, NL 0342765557 http://www.dutchvans.com robot@dutchvans.com
Bedrijfsinformatie
LEASE / INRUIL / FINANCIEREN IS MOGELIJK.
Prijzen zijn (tenzij anders vermeld) exclusief BTW 21%.
U vindt ons midden in Nederland (Barneveld), centraal gelegen aan de A1 en daarmee uitstekend te bereiken. Wij helpen u graag bij het vinden van een passende oplossing die aansluit op uw specifieke wensen en budget. Binnen ons assortiment vindt u vooraanstaande merken zoals onder andere; Fiat, Ford, Iveco, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault en Volkswagen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (4 deuren) |
| Kleur | Zilver |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | achterwielaandrijving |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 1.990 x 2.610 mm |
| gewicht | 2.080 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
Opties
DUTCH Vans
Mercuriusweg 413771 NC Barneveld

























