
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
319 3.0 CDI V6 L3H2 3500KG Trekgewicht
Prijs op aanvraag
202145.147 kmCruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2021 |
| APK | 14 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 82.520 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 230 - € 230 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Comfortstoel(en)
- Extra verwarming interieur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
Veiligheid
- zijwind assistent
Overig
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- 3500KG trekhaak
- antenne
- betonplex in laadruimte
- grijs kenteken
- nationale autopas
- Navigatie-pakket (Audio-installatie, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map)
- Professional pakket (Audio-installatie, Comfortstoel(en), Extra verwarming interieur, Lendesteunen (verstelbaar))
- Tussenschot volledig
- variable interval ruitenwisser
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.044 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 432 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2
Bedrijfsinformatie
Geen reacties via Marktplaats. Alleen bellen: +31(0)614727088
Attention: No Marketplace messages. Call only.
Achtung: Keine Nachrichten, nur Anrufe.
• Wij zijn een groothandelsbedrijf zonder werkplaats daarom geven wij geen garantie op onze voertuigen.
• Alle keuringen toegestaan
• Reserveren niet mogelijk
• Alleen verkoop aan bedrijven of particulieren met KvK- of BTW-nummer
• Max. cash: €3000
• Financial lease mogelijk (vanaf bouwjaar 2016)
Export:
export plates + insurance only possible with a valid APK inspection .Price €150.
EU delivery cars with BTW/TAX:
Chamber of Commerce extract + valid EU VAT number + ID + bank payment only
Outside EU:
21% deposit (refunded after official export confirmation – EX.a document
Openingstijden / Opening hours (op afspraak):
Maandag–Vrijdag / Monday -Friday : 09:00–12:00 / 13:00–17:00
Zaterdag / Saturday: Op Afspraak - By appointment only
Zondag / Sunday: Gesloten -Closed
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 440 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 7.377 x 2.020 x 2.825 mm |
| Draaicirkel | 14,4 m |
| gewicht | 2.456 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 71 l |
| Actieradius | 797 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,7 l/100km (1 op 10,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 8,5 l/100km (1 op 11,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,9 l/100km (1 op 11,2) |
| CO2-uitstoot | 235 g/km |
Opties
Aalberts Bedrijfsauto's
Scheggertdijk 827218 NP Almen






















