

Mercedes-Benz Sprinter
319 L2H2 RWD SELECT | LED | NAVIGATIE | DISTRONIC | WINTERPAKKET | ALARM
€ 57.850202410 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Wijst de weg naar bestemming
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2024 |
| APK | 17 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 130.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 211 - € 211 |
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. Deze gloednieuwe auto is per direct uit onze voorraad leverbaar. De aandrijving komt voor rekening van een dieselmotor en een automatische transmissie. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Relaxt rijden? Dan zijn de ergonomisch comfort stoelen een regelrechte extra. De schuifdeur voor de passagiers neemt veel minder ruimte in bij het opengaan; prettig als u wat krapper moet parkeren. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook LED koplampen, warmtewerend glas, verstelbare lendensteunen en verwarmde ruitensproeiers.
Met de standkachel stelt u vooraf in wanneer de auto opgewarmd voor u klaar moet staan. U hoeft nooit meer te krabben en de koude start behoort tot het verleden. Met behulp van de achteruitrijcamera kunt u zo strak inparkeren als u maar wilt! Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Handig en veilig: Connected Services. Alle vitale functies en data van de auto checkt u via de app op uw smartphone. Een belangrijke veiligheidsvoorziening is de bediening van het audiosysteem en het navigatiesysteem via knoppen op het stuur. Dab-ontvangst geeft daarbij een kraakheldere ontvangst. De uitrusting van deze auto is met WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, regensensor, airconditioning, buitentemperatuurmeter en lederen stuur en versnellingspook behoorlijk compleet.
Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Bij de veiligheidssystemen van deze auto hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. U bent mede dankzij dodehoekdetectie, hill hold functie en autonoom remsysteem steeds veilig onderweg.
We kunnen ons voorstellen dat u deze auto wilt bekijken. We laten de auto graag aan u zien, dan vertellen we u meteen welke financieringsvormen we u eventueel kunnen bieden.
Carrosserievorm: Bestelauto
Nieuw: Ja
Referentienummer: V-48-JDP
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 1.244 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 367 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Nieuw voertuig
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| Max. koppel | 450 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.710 mm |
| Draaicirkel | 12,3 m |
| gewicht | 2.256 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 10.011 l |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Actieradius | 885 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 10,5 l/100km (1 op 9,5) |
| CO2-uitstoot | 280 g/km |





