
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz Sprinter
315 CDI | L2 H2 | RWD | Aut. | PRO | BPM VRIJ! | ACHTERUITRIJCAMERA | 3500 KG AHW | DODEHOEKASSISTENT | AIRCO | CRUISE | CARPLAY | ANDROID AUTO | METALLIC | 3-ZITS | MBUX SYSTEEM GROOT

Mercedes-Benz Sprinter
315 CDI | L2 H2 | RWD | Aut. | PRO | BPM VRIJ! | ACHTERUITRIJCAMERA | 3500 KG AHW | DODEHOEKASSISTENT | AIRCO | CRUISE | CARPLAY | ANDROID AUTO | METALLIC | 3-ZITS | MBUX SYSTEEM GROOT
€ 47.850202410 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 18 december 2024 |
| APK | 18 december 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 103.503 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 183 - € 183 |
Omschrijving
Vanaf 1 januari 2025 betaalt u BPM op nieuwe bedrijfswagens. Deze Mercedes-Benz, geregistreerd in december 2024, valt daar nog buiten en is dus vrijgesteld van BPM.
✅ Direct op voorraad
✅ Nieuw & rijklaar
✅ Extra financieel voordeel
Maak vandaag nog een afspraak met onze verkoopadviseurs en ontdek uw nieuwe Mercedes-Benz bedrijfswagen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar (F64)
- geluidsisolerend glas (XM4)
- Warmtewerend glas voorruit met bandfilter (H21)
Infotainment
- multimedia scherm klein (E7M)
- telefoonintegratie (E4S)
Interieur & Comfort
- Bestuurderarmsteun (S22)
- Bestuurderstoel "comfort" (SB1)
- passagiersbank, twee passagiers voor (S23)
- Scheidingswand doorlopend (D50)
- Stuurwiel in hoogte en hoek verstelbaar (CL1)
- TEMPMATIK (Airco) (HH9)
Veiligheid
- Actieve spoorassistent (JB4)
- Active Brake Assist (BA3)
- HOLD functie (BH1)
- Wegrij-assistent (E07)
- Zijwindassistent (JA8)
Overig
- 3,5-tons (IT4)
- Achterasreductie i = 3,923 (AR2)
- Adaptieve remlichten (LE1)
- Aflegvak boven de voorruit (FF5)
- Afstandsbediening (drie knoppen) (FY7)
- AGM (Absorption Glass Mat) accu 12V / 95Ah (ED4)
- AHW-stekkerdoos voorbereiding (E57)
- Armsteur bestuurders- en bijrijdersportier (S28)
- Banden 235 / 65 R16 C (RH2)
- Bandenmerk Continental (RF1)
- Banden met een lage rolweerstand (RR0)
- Bekerhouders voor (FG8)
- COC - Document (XC9)
- Dynamo 14 V / 250 A (M60)
- ECO-Start-Stop-Funktie "PLUS" (MJ8)
- fabriek 155 (WZ7)
- Gebruikershandleiding in Nederlands (X49)
- Geluidspakket (XM1)
- Gesloten bestelwagen (ZM0)
- Gewichtsvariant 3.500kg. met toelating 3.200kg. (XG7)
- Grille in wagenkleur (CN2)
- Handgreep aan deurstijl rechtsachter (T86)
- Handgreep instap laadruimte, scheidingsw. (T77)
- Handgrepen voorportieren (T75)
- Hydraulische krik (Y43)
- Kabelgoot achterportaal (V95)
- Kabelgoot zijwand (V94)
- Klimaatzone 1 (koud/comfort) (HI1)
- Laadruimteverl. 2 extra lampen,deurcontact (L65)
- Laadruimtevloer met afwijkend lak (VL4)
- Linkse besturing (IL5)
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem (EY5)
- Mercedes-Benz VIN-plaat (XQ1)
- Modelgeneratie 1 (XZ1)
- Modeljaar (805)
- Modeljaar 2005 (XY5)
- Olieverversingsinterval 30.000/40.000 km (M72)
- Opbergvak onder de cockpit (FJ4)
- Reservewielhouder onder achteroverbouw (R65)
- Ruwbouwversterking (Z75)
- Snelheidsmeter km (J10)
- Stalen velgen 6,5 J x 16 (RS3)
- Starthulp aansluiting (ES0)
- Stuurcode fabriek 065 (Duesseldorf) (WM4)
- Stuurcode fabriek 065 (Duesseldorf) (WM3)
- Toelating N1 (Z1N)
- Vooras versterkt (A50)
- Voorbereiding voor 3500 kg AHW-gewicht (QA3)
- Voorbereiding voor navigatie (E7B)
- Waarschuwingssign. veiligheidsgordel best. (J58)
- Wegval parkeerverlichting (L94)
- Wielbasis 3750 mm (IR4)
- Zijmarkeringslichten (LB1)
- Zomerbanden (RM7)
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Nieuw: Ja
Referentienummer: 167047
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.470 kg
Lengte/hoogte: L2H2
Wielbasis: 367 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Nieuw voertuig
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Basiskleur: grijs / grijs
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.950 cc |
| Max. vermogen | 110 kW (150 pk) |
| Max. koppel | 340 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.930 x 2.020 x 2.650 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.030 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 10.011 l |
| Inhoud brandstoftank | 93 l |
| Actieradius | 1.081 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| CO2-uitstoot | 246 g/km |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Deventer
Dortmundstraat 87418 BH Deventer










































