
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
2.2 CDI L3H2 AUTOMAAT
€ 7.5002014219.883 km
Automatisch
Diesel
Bedrijfswagen
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 7 augustus 2014 |
| APK | 3 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 64.864 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 201 - € 201 |
Omschrijving
Mercedes-Benz Sprinter 2.2 CDI L3H2 AUTOMAAT
Aanvullende opties en accessoires
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: 2013 - 2018
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 1.272 kg
Lengte/hoogte: L3H2
Wielbasis: 432 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 203 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,8 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 6.960 x 1.990 x 2.700 mm |
| Draaicirkel | 14,6 m |
| gewicht | 2.228 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 75 l |
| Topsnelheid | 135 km/h |
| Actieradius | 974 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,0 l/100km (1 op 12,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 203 g/km |
Opties
Tatev Auto B.V.
Nijverheidsweg 73641 RP Mijdrecht












