
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
bestel 519 3.0 CDI L4H2 EURO VI-D
€ 59.9992019141.852 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 24 oktober 2019 |
| APK | 25 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 80.679 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 230 - € 230 |
Omschrijving
Mercedes Sprinter 519 3.0 CDI TIJHOF ALULINER V6 TOPSTAAT
- Merk: Mercedes
- Model: Sprinter bestel
- APK tot: 25-10-2026
- Tellerstand: 141852 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 2987 cc
- Aantal cilinders: 6
- Vermogen: 140 kW / 191pk
- Ledig gewicht: 2545 kg
- Max. trekgewicht: 3500 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 8.8 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Breedte: 210 cm
- Laadruimte hoogte: 200 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Comfort pakket
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel verwarmd
- Comfortstoel(en)
- Stuur leder
Pakket: Navigatie pakket
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Verkeersbord detectie
Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Trekhaak
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Tachograaf
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Dodehoek detectie
- GVW teruggekeurd
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Luchtvering
- Vering verzwaard
- Zijwind assistent
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
De prijs is exclusief aanhanger bel ons voor prijs combinatie
Bij Regge Autogroep is inruil, financiering en (financial) lease mogelijk.
Onze openingstijden zijn van maandag t/m zaterdag van 08:00 tot 17:00 uur.
Buiten deze tijden bent u op afspraak van harte welkom.
Wilt u een specifieke auto komen bekijken?
Neem dan vooraf even contact met ons op, zodat wij de auto netjes voor u kunnen klaarzetten.
Wij kunnen voertuigen 24/7 op naam zetten.
📞 Telefoon: 0546 799 545
📍 Adres: Parmentierweg 1A, 7602 PW Almelo
Regge Autogroep
Parmentierweg 1A
7602 PW Almelo
0546799545
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.987 cc |
| Max. vermogen | 140 kW (191 pk) |
| gewicht | 2.545 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 5.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| CO2-uitstoot | 231 g/km |
Opties
Regge Autogroep
Parmentierweg 17602 PW Almelo












































