
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Sprinter
214 CDI L1H1 FWD MBUX met camera, Trekhaak
€ 22.9502020157.599 km
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Datum eerste toelating | 16 december 2020 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 48.272 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 187 - € 187 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 3000 kg AHW mogelijk
- Opstap
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth
- MBUX touchscreen
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Comfortstoel(en)
- Tussenschot volledig
Overige
- Prijs is Excl. BTW
- Reservewiel
- Schrijffouten voorbehouden
- Zijwind assistent
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: jun. 2018 - jun. 2020
Referentienummer: 5543-380
Kenteken: 005543
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
Laadvermogen: 939 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 326 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): aflevering pakket
Productveiligheid
Fabrikant: Bedrijfswagens Rijkers De Vest 47 5555XP VALKENSWAARD, NL 0402013783 http://www.bwrijkers.nl info@bwrijkers.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2.143 cc |
| Max. vermogen | 105 kW (143 pk) |
| Max. koppel | 330 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.270 x 2.020 x 2.630 mm |
| gewicht | 2.061 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 65 l |
| Actieradius | 792 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 9,2 l/100km (1 op 10,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,2 l/100km (1 op 12,2) |
| CO2-uitstoot | 233 g/km |
Opties
Bedrijfswagens Rijkers
De Vest 475555 XP Valkenswaard



















