Mercedes-Benz SL

450 SL Roadster Automaat (Hardtop)

PoweredBy
Mercedes-Benz SL
450 SL Roadster Automaat (Hardtop)
€ 10.5001973209.287 km

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurCreme
Aantal zitplaatsen4
Datum eerste toelating 28 februari 1973
BTW aftrekbaar nee
Import auto ja

Omschrijving

LET OP: START EN RIJDT GOED MAAR MOET AFGESTELD WORDEN, ZO MEENEEMPRIJS €10.750,= (INCLUSIEF HARDTOP).
AUTO IS GEWOON RIJDBAAR.

Dakloos rijden, kan het nog mooier? In deze uitstekende cabrio valt de zomer vanzelf binnen. Een auto is meer dan een vervoermiddel. De juiste auto kan uw leven verrijken, door zijn comfort, zijn smaakvolle vormgeving en door de rijervaring die hij biedt. Dat geldt bijvoorbeeld voor deze Mercedes-Benz SL-klasse, die uitblinkt door zijn design maar vooral ook om zijn rijkwaliteiten. De krachtige motor geeft deze Mercedes-Benz uitstekende prestaties. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer getint glas en elektrisch bedienbare ramen.

Nu al overtuigd? Bel toch even voor een proefrit. Gewoon omdat het kan!

Aanvullende opties en accessoires

  • Armsteun

Meer informatie

Modelreeks: jul. 1973 - jul. 1981
Tellerstand: 130.045 mijlen
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Interieurkleur: Bruin
Aantal sleutels: 2

Bedrijfsinformatie

Ook zondags telefonisch bereikbaar.Via mail graag reageren met vermelding van uw telefoonnummer. Voor meer foto's kunt u terecht op onze website, Nationale Auto Pas Kilometer Garantie, Uw inruil auto inruilen is bespreekbaar, Wanneer gewenst brengen wij voor uw financiering graag een offerte uit, Voor eventuele garantie kunt u vragen naar de mogelijkheden, Wij hanteren internet meeneemprijzen, Kijk ook eens op onze Facebook pagina www.facebook.com/lindemanautos

Tevens verzorgen wij ook de export voor uw auto:
- Afmelding trailer/groene kaart 14 dagen etc.
- Export kenzeichen+ Grune karte 14dg moglich
- We make export plates with insurance 14 days complete
- Nous fournissons des documents d'exportation + carte verte

Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is Lindeman Auto's te Nuenen niet aansprakelijk voor enige directe of indirecte schade die zou kunnen ontstaan door het gebruik van deze aangeboden informatie. Aan de in dit document verstrekte informatie kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend of aanspraken worden gemaakt wanneer deze niet door een tekeningsbevoegde is ondertekend. Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieCabriolet (2 deuren)
KleurCreme
Aantal zitplaatsen4
Aandrijving Achterwiel
Transmissie Automatisch
Aantal cilinders 8
Cilinderinhoud 4.520 cc
Max. vermogen 160 kW (218 pk)
Massa 1.610 kg
Max. toelaatbare massa 2.142 kg

Opties

Lindeman Auto`s

De Pinckart 15
5674 CB Nuenen

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Lindeman Auto`s

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mercedes-Benz SL is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mercedes-Benz SL