

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 november 2017 |
| APK | 11 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 62.339 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Omschrijving
Wij zijn al 60 jaar uw RENAULT-dealer voor de omgeving Purmerend en zijn gevestigd in Zuidoostbeemster op 500 meter afstand van het centrum van Purmerend en op 1000 vanaf de afslag nr. 5 van de A7.
U kunt bij ons natuurlijk ook terecht voor het onderhoud van alle merken auto's.
LET OP; ZO MEENEEMPRIJS!! Afleveringspakket kost 595,- hiervoor krijgt de auto een onderhoudsbeurt volgens schema, minimaal 1 jaar apk en de auto wordt zowel van binnen als van buiten schoongemaakt.
Ook zonder afspraak bent u van harte welkom om bij ons langs te komen voor een bezichtiging of een proefrit!
24/7 te bereiken op whatsapp op 06-15270141. Ook voor een afspraak buiten openingstijden kunt u contact opnemen met 06-15270141.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 18" vijfspaaks lichtmetalen velgen vanadiumzilver en glansgedraaid, 235/60 (R96)
- Panoramaschuifdak (413)
Infotainment
- Garmin MAP PILOT (357)
Interieur & Comfort
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overig
- oplaadmogelijkheid
- Parkeerpilot (parkeer assistent, parkeersensor voor en achter) (235)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2015 - 2019
Modelcode: X253
Maten en gewichten
Laadvermogen: 680 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: FABRIC/IMIT. LEATHER/MICROFIBRE - BLACK/ANTHRACITE (651A)
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 59 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,4 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 2,5 l/100km (1 op 40,0)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (NEDC): 20 kWh/100km
Beschikbare afleverpakketten:
- Meeneemprijs (inbegrepen):
Geldige APK
Leges kosten - Afleverpakket+12 maanden Bovag garantie (€ 595 meerprijs): Auto's niet ouder dan 5 jaar en met een kmstand onder de 80.000 worden afgeleverd met 12 maanden garantie indien er voor dit pakket betaald is.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Meeneemprijs"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com


Mercedes-Benz GLC Coupé - Rij-impressie
- Eerste rijtest
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Wit |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 235 kW (320 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.656 x 1.890 x mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.925 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.605 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 395 - 1.445 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 239 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,9 s |
| Actieradius | 34 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,1 l/100km (1 op 12,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,5 l/100km (1 op 40,0) |
| CO2-uitstoot | 59 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Autobedrijf Dijt
Purmerenderweg 1691461 DJ Zuidoostbeemster
























