

Mercedes-Benz GLC Coupe
250 4MATIC Exclusive
€ 28.9502018114.557 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 juni 2018 |
| APK | 10 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 91.119 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Wij rekenen geen afleverkosten en leveren de auto rijklaar inclusief garantie af. Inruilen van uw huidige auto is altijd mogelijk.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met: Peter Alblas 06-17524040 ook Whatsapp en buiten openingstijden. Of stuur een mail naar verkoop@autobedrijfhooymans.nl deze zullen wij zo spoedig mogelijk beantwoorden.
Autobedrijf Hooymans
Provincialeweg 94-98
5334 JK Velddriel
Bandenmaat: 235/60 R18
Laadvermogen: 745 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Inbegrepen afleverpakket: Garantie: 6 Maanden garantie
Als officieel aangesloten lid van de BOVAG staan wij garant voor topkwaliteit occasions.
Onze auto's worden geselecteerd, uitvoerig gecontroleerd en op professionele wijze rijklaar gemaakt.
Bij aankoop van een auto bij Autobedrijf Hooymans kunt u er dus zeker van zijn dat uw auto zich in een uitstekende staat bevindt.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 155 kW (211 pk) |
| Max. koppel | 350 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.730 x 1.890 x 1.600 mm |
| Draaicirkel | 11,8 m |
| gewicht | 1.685 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.430 kg |
| Trekgewicht geremd | 2.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 500 - 1.400 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,3 s |
| Actieradius | 956 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | D |



