
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz GLA
250 e Business Solution AMG
€ 52.95020257.023 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Navigatiesysteem
Wijst de weg naar bestemming
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 26 september 2025 |
| APK | 26 september 2029 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 59.720 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
- Actieve afstands-assistent Distronic (207)
- Camerasysteem 360 Graden
- Design- en uitrustingslijn AMG Line (950)
- Head-up-display (Frontdisplay)
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling
- Keyless Go Startsysteem
- Night-pakket (P55)
- Panoramisch zonnedak
- Parkeer-pakket met 360° Camera
- Seat-comfort-pakket
- Stoelverwarming voor
- Stuur (Leer Nappa, afgeplat aan de onderzijde)
- Uitrustingspakket: Premium Plus (PSQ)
- Winterpakket (PAV)
- Aandrijvingstype: Frontaandrijving
- Aansluiting (12V-aansluiting)
- Achterbank gedeeld/klapbaar (40:20:40)
- Achterbank verschuifbaar (567)
- Achterbumper
- Achterklep openen + sluiten automatisch (Hands-Free-Access-System)
- Airbag passagierszijde uitschakelbaar (U10)
- Akoestische omgevingsbescherming (buitengeluid) (B53)
- Automatische airconditioning (Thermotronik)
- Bagagenet / Tas aan Voorstoelleuning
- Bandenreparatieset (Tirefit)
- Bekerhouder voor (dubbel)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Brillenvak in Dakbekleding geïntegreerd
- Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel met Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel met Omgevingslicht en Projectie-functie
- Buitenspiegel Wagenkleur
- Carrosserie: 5-deurs
- Comfort-chassis (Agility Control) (485)
- Comfort-stoelen voor
- Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect (362)
- Dakreling zwart
- Diefstalalarmsysteem + interieurbeveiliging / sleepbeveiliging
- Digitaal Instrumenten-Display
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektromotor 75 kW (Hybride aandrijving)
- Elektromotor 80 kW (Hybride aandrijving)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6e
- Grille Diamant-optiek
- Hemelbekleding zwart
- Hoofdairbag-systeem (Windowbag)
- HV-accu 13 kWh
- Hybride 160 kW (Motor 1,3 L - 120 kW)
- Inductielaadstation voor Smartphone
- Infotainment-systeem: Remote & Charging Services Plus
- Instaplijsten (AMG) verlicht
- Instaprails achter
- Interieurinrichting: Decoraties Carbon-structuur
- Keyless-Go-pakket
- Laadkabel met Beveiligingscontactstekker
- Laadkabel voor openbare laadpalen
- Laadruimte-pakket
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar
- Licht- en zicht-pakket (U62)
- Media-Display
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem (351)
- Middenarmsteun voor met vak
- Middenconsole voor met Verduistering / Opbergplaats
- Modelwijziging met Code
- Multibeam LED
- Multimediasysteem MBUX (Digitaal Multimediasysteem)
- Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie (365)
- Onderrijbeveiliging voor en achter (zilver)
- Public-Charging-Paket
- Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp
- Rijassistent-systeem actieve Remassistent (258)
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie (243)
- Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar) (B59)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve plus
- Rijassistent-systeem Snelheidsbeperking-assistent (504)
- Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic (367)
- Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie
- Service-systeem: MBUX Navigatie Premium
- Smartphone geïntegreerd (14U)
- Sound-systeem
- Spiegelpakket
- Sportstoelen voor
- Spraaksturingssysteem Uitgebreide functies (MBUX) (355)
- Stoelbekleding/kussens: Leerimitatie Artico / Dinamica
- Stoel voor rechts electr. verstelbaar (met Memory)
- Touchpad (Middenconsole)
- Transmissie 8 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DCT (426)
- Trekhaak (kogelkop zwenkbaar) (550)
- Uitrustingspakket USB Plus
- USB-aansluiting (72B)
- USB-aansluiting op de achterbank
- Vloermatten AMG
- Voertuig-monitoring (Voertuigtrackingsysteem)
- Voertuig setup (Onlineservice / Apps)
- Voorbereiding car sharing
- Voorbereiding Mercedes me Charge
- Voorbumper
- Wielbasis 2729 mm
- Zij-airbag (Sidebag) voor
- Zijruiten achter en achterruit verduisterd
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
Meer informatie
Modelcode: H247
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Fabric/imitation leather/microfiber (650A)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket:
✅ Geldige APK (minimaal 6 maanden)
✅ RDW-Leges
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.850 x 1.613 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 70 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,9 l/100km (1 op 34,5) |
| CO2-uitstoot | 27 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Mar-Automotive
Madame Curiestraat 243316 GN Dordrecht
























































