
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz GLA
250 e AMG Line|Full option|2023
€ 39.950202377.618 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 19 oktober 2023 |
| APK | 19 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 78.721 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Beschrijving
Merk: Mercedes-benz
Model: GLA
Uitvoering: 250 e AMG Line
Bouwjaar: 19-10-2023
Transmissie: Automaat 8
Carrosserie: SUV
Brandstof: Benzine/Elektriciteit
Gewicht: 1700 kg
Kleur: Grijs metallic
Kenteken: KDH-21-X
Vermogen: 120 kw (163 PK)
Cilinderinhoud: 1332 cc
Km.stand: 77.618
Motorrijtuigenbelasting: 310 euro p/kw
BTW/Marge: Marge (Bedrijven kunnen de BTW niet terugvorderen van de belasting)
Actieradius: 60-75 km
A.P.K: 19-10-2027 (Gratis APK bij aflevering) !
Opties en accessoires
360 camera
Active Road Noise Cancellation
Automaat
ABS (anti blokkeer systeem)
Airbag’s
Bluetooth
3e remlicht
Bandenspanningscontrolesysteem
Bekerhouder’s voor
Bumpers in carrosseriekleur
Boordcomputer
CarPlay
Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
Climate control
Cruise control
Dagrijverlichting led
DAB
Dak rails
Dodehoekdetectie
Elektrisch bedienbare ramen voor + achter
Elektrisch bedienbare spiegels
Elektrisch inklapbare spiegels
Elektrisch bedienbare voor stoelen met geheugen
Elektrisch bedienbare achterklep
ESP
Getint glas
Lederen (zwart) alcantara interieur
Lederen middenarmsteun
Handschoenbak
Hoofdsteunen achter 3x
Multimedia-voorbereiding
Navigatie grootscherm
Keyless entry
Led koplampen
Led achterlichten
Led interieurverlichting
Lichtmetalen velgen 18 inch
Line assist
Panoramadak
Parkeersensoren voor + achter
Privacy glass achter
Radio/USB-C achter 2x
Regensensor
Sfeerverlichting
SOS call
Spraakbediening
Start/stop systeem
Stuurwiel multifunctioneel
Stoel verwarming voor
Spoiler
Oplaad mogelijkheid
Virtual cockpit display
En nog veel meer..
Nieuw model GLA 250e met alle optie’s bijna..
Dealer onderhouden.
Kompleet met boekjes + sleutels !
Alle auto’s worden bij ons rijklaar + met nieuwe A.P.K geleverd aan u !
Voor meer info graag bellen of mailen: 0111-769025 / 06-19649977 / info@rubikautos.nl
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Comfortstoel(en)
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- Oplaadmogelijkheid
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R18
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 273 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,3 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.410 x 1.830 x 1.620 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.700 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.300 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 70 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| Energielabel | A |
Opties
Rubik Auto's
Dorpsweg 384311 RL Bruinisse



























