
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz GLA
250 e Business Solution AMG | Trekhaak | Memory | Headup | Digital Light | Sfeerverlichting |

Mercedes-Benz GLA
250 e Business Solution AMG | Trekhaak | Memory | Headup | Digital Light | Sfeerverlichting |
€ 52.85020262.215 km
€ 52.850
€ 43.821excl. BTW
| Bouwjaar | 2026 |
| KM stand | 2.215 |
- Onderhoudshistorie
- Mercedes-Benz Certified
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 12 februari 2026 |
| APK | 12 februari 2030 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 59.403 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Bij de bouw van de Mercedes-Benz GLA-klasse wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve AMG-styling. Hoewel de auto uit 2026 komt, heeft hij maar 2215 kilometer gereden. De hybride motor van deze Mercedes-Benz GLA-klasse zorgt dat u opvallend veel minder brandstof verbruikt dankzij de ondersteuning van de elektromotor met z'n eigen accu. En die laadt u al rijdend bij. Slim en zuinig! Zit u goed? De stoelen zijn eenvoudig instelbaar dankzij de elektrische bediening met geheugen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Onderweg heeft u extra veel te zien dankzij het glazen panoramadak. De koplampen met matrix LED-verlichting zijn het hoogst haalbare op het gebied van autoverlichting. U wordt in deze auto ook getrakteerd op AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en verstelbare lendensteunen.
Met de achteruitrijcamera ziet u wat er achter de auto gebeurt. Zo rijdt u moeiteloos achteruit. Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. U kunt uw handen aan het stuur houden en uw ogen op de weg. Want het audiosysteem, met DAB-ontvangst, en het navigatiesysteem met harde schijf bedient u vanaf het stuurwiel. Verdient de accu van uw smartphone ook aandacht? Opladen kan zonder snoeren, met de draadloze telefoonlader. De electronic climate control zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Als bestuurder van deze Mercedes-Benz bent u nooit alleen. U wordt onderweg bijgestaan door technologische hulpmiddelen die samen met u de weg in de gaten houden. Als het nodig is, grijpen ze zelfs in, door te remmen of bij te sturen. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
We kunnen ons voorstellen dat een proefrit wilt maken met deze auto. Belt u ons snel?
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19" vijfdubbelspaaks AMG velgen (RTF)
- High-tech zilver (922U)
- Mercedes-AMG interieur (950)
- MULTIBEAM LED koplampen (642)
- Panoramisch schuifdak (413)
- AMG-bodykit bestaande uit een AMG-voorbumper met chromen frontsplitter (772)
- Comfortonderstel met verlaagd chassis (677)
- HANDS-FREE ACCESS (871)
- Inklapbare buitenspiegels (elektrisch) (500)
- Spiegelpakket (P49)
- Visibiliteitspakket (U62)
- Zichtbare uitlaatpijpen en decoratief chromen sierdeel in de AMG achterbumper (772)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- Smartphone integratie (14U)
Interieur & Comfort
- alcantara interieurdelen
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC (581)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Verwarmde zetels vooraan (873)
- Akoestische signalisatie voor voetgangers (B53)
- Automatisch dimmende binnenspiegel (252)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- Elektrisch verstelbare stoelen vooraan met geheugenfunctie (242)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- Opklapbare armsteun in de middenconsole voor bestuurder en voorpassagier (U12)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Sierdelen in carbonstructuur (H62)
- sportief interieur
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor zetels vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- (294)
- Adaptieve grootlichtassistent plus (628)
- Snelheidslimietassistent (504)
Overig
- Comfortonderstel (485)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Verschuifbare achterzetels (Verschuifbare achterzetels) (567)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: H247
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 600 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Mercedes-Benz Certified (inbegrepen):
Garantie 24 maand
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat: Mercedes-Benz Certified (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Standaard (zonder meerprijs):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.850 x 1.613 mm |
| Draaicirkel | 11,4 m |
| gewicht | 1.710 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.310 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 385 - 1.385 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 70 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,1 l/100km (1 op 90,9) |
| CO2-uitstoot | 70 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Emmeloord
Platinaweg 18304 BL Emmeloord
















