

Mercedes-Benz GL
350 BlueTEC 4-Matic 7 zits nl auto exclusief BPM
Prijs op aanvraag
2014302.576 kmClimate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Zitten als een vorst
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Datum eerste toelating | 21 juli 2014 |
| APK | 8 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 133.439 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 896 - € 943 |
In voortreffelijke staat verkerende Mercedes GL 350 Bluetec 4 matic V6 Diesel .
Zowel van binnen als buiten bijzonder netjes te noemen .
Dealer onderhouden .
7 zits uitvoering .
Pano dak, trekhaak , en div andere opties , zie optie lijst .
Voor alle foto's kijk even op de site .
Genoemde prijs is excl BPM , bpm is rond de 3000,- euro.
Bj interesse in deze IZGS verkerende mercedes gelieve even te bellen .
Tel 0653951037 .
Laadvermogen: 895 kg
Wielbasis: 308 cm
Interieurkleur: Beige
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
U kunt telefonisch een afspraak maken om een auto van ons te komen bekijken , en mee proef te rijden.
tel Mob 0653951037.
Disclaimer. Hoewel aan de informatie van deze
website en andere aanbieders de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook.
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.987 cc |
| Max. vermogen | 190 kW (259 pk) |
| Max. koppel | 620 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.120 x 1.934 x 1.850 mm |
| Draaicirkel | 12,4 m |
| gewicht | 2.355 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.250 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 680 - 2.300 l |
| Inhoud brandstoftank | 100 l |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,9 s |
| Actieradius | 1.298 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,7 l/100km (1 op 13,0) |
| CO2-uitstoot | 199 g/km |
| Energielabel | E |




