
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz G-klasse
AMG G63 - Brabus Pakket | Panorama | Carbon | H&K | Memory
€ 82.495201699.725 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 1 juli 2016 |
| APK | 6 augustus 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 244.432 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 522 - € 571 |
Omschrijving
MC 4466
Kenteken auto: HXR-13-D
Er zijn auto's die het maximale vertegenwoordigen. En dan zijn er tuners die dat maximum als beginpunt beschouwen. Brabus de meest gerenommeerde en meest gevreesde Mercedes tuner ter wereld heeft de G63 AMG niet verbeterd. Ze hebben hem getransformeerd. Wat al een legende was, is onder handen van Brabus iets geworden wat de taal van gewone superlatieven overstijgt. Dit is niet een aangepaste G63. Dit is een Brabus G63 en dat is een categorie op zich.
De Brabus bewerkte 5.5-liter V8 biturbo levert een vermogen dat de toch al indrukwekkende standaard G63 ver achter zich laat meer koppel, meer intensiteit en een geluid bij volledig gas dat voorbijgangers doet stilstaan en bestuurders doet glimlachen op een manier die geen enkel ander voertuig ter wereld kan repliceren. Brabus heeft niet zomaar aan de motor gesleuteld. Ze hebben zijn karakter verdiept, zijn intensiteit verhoogd en zijn aanwezigheid op een niveau gebracht dat de G63 AMG al indrukwekkend maakte en dat nu ronduit onweerstaanbaar is. De drie sperdifferentialen, de AMG rijdynamiek en de G-klasse onverslaanbare terreinbekwaamheid blijven volledig intact. Brabus voegt toe. Hij neemt nooit af.
Het Brabus exterieur pakket geeft de G63 een visuele aanwezigheid die zijn verhoogde prestaties volledig weerspiegelt Brabus specifieke aerodynamica, exclusieve wielen en details die deze G63 onderscheiden van elke standaard G63 en elke andere Brabus op de weg. De vierkante G-klasse silhouet een van de meest herkenbare in de automotive wereld krijgt met het Brabus pakket een diepte en uitstraling die zijn iconische status alleen maar versterkt. Binnen wacht een Brabus interieur waarbij Nappa leder, koolstofvezel accenten en Brabus specifieke details herinneren aan het feit dat dit geen gewone G63 is. Dit is het beste wat een G63 kan worden.
Bouwjaar 2016 met het volledige Brabus pakket een combinatie die zeldzaam is, begeerd is en waarvan de waarde als performance off-roader en toekomstig verzamelobject dagelijks wordt bevestigd. De G-klasse slijt niet. De G-klasse rijpt. En een Brabus G63 rijpt naar iets wat geen enkel ander voertuig ooit zal worden
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Elektronisch sper differentieel
- koplampreiniging
Infotainment
- DVD-wisselaar
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Carbonafwerking interieur
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Voorstoelen verwarmd
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Luxe lederen bekleding
Overige
- Bluetooth
- schakelpaddles
- stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen
Meer informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Terreinwagen
Modelreeks: jul. 2015 - mrt. 2018
Modelcode: W460/ 461/ 463
Kenteken: MC-44-66
Maten en gewichten
Laadvermogen: 745 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Productveiligheid
Fabrikant: C Gallery Exclusive George Marshallweg 7 1689ZS ZWAAG , NL 0229755707 http://www.cgalleryexclusive.nl info@cgalleryexclusive.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | SUV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 5.461 cc |
| Max. vermogen | 421 kW (573 pk) |
| Max. koppel | 760 Nm |
| gewicht | 2.455 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 3.200 kg |
| Trekgewicht geremd | 3.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 96 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,4 s |
| Actieradius | 695 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,8 l/100km (1 op 7,2) |
| CO2-uitstoot | 322 g/km |
| Energielabel | G |
Opties
C Gallery Exclusive
George Marshallweg 71689 ZS Zwaag











































