We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz EQB
250 Luxury Line 67kWh SOH 96% Acarplay/Leer/360Camera/Sfeerlicht/fabrieksgarantie
Op zoek naar een elektrische SUV die comfort, luxe en een prettige rijbeleving mooi weet te combineren? Deze Mercedes-Benz EQB uit 2023 is een nette, dealeronderhouden auto met een bijzonder complete uitrusting én fabrieksgarantie.
### Comfortabel en compleet rijden
De Mercedes-Benz EQB rijdt zoals je van Mercedes mag verwachten: stil, comfortabel en ontspannen. Dankzij de elektrische aandrijving is de rijervaring heerlijk soepel, terwijl de hoge zit en ruime interieur zorgen voor veel gemak onderweg.
Deze EQB is onder andere voorzien van:
- Verwarmde leren voorstoelen
- Apple CarPlay
- Navigatie
- LED-verlichting
- Adaptive cruise control
- Sfeerverlichting
- F1-schakeling aan het stuur
- 360 graden camera
- Een uitgebreide, comfortabele uitrusting
Een fijne combinatie voor dagelijks gebruik, maar ook zeker voor langere ritten. Alles voelt overzichtelijk en vertrouwd aan, waardoor je al snel merkt hoe prettig deze EQB rijdt.
### Nette en goed onderhouden auto
Deze Mercedes-Benz EQB komt uit 2023 en is dealeronderhouden. De auto verkeert in een nette staat en is klaar voor zijn volgende eigenaar. Bovendien loopt de fabrieksgarantie door tot en met 160.000 kilometer óf 8 jaar, wat extra vertrouwen geeft bij de aanschaf van deze elektrische Mercedes-Benz.
### Autobedrijf Favoriet
Bij Autobedrijf Favoriet vinden we het belangrijk dat een auto kopen gewoon prettig en duidelijk verloopt. We werken servicegericht, transparant en persoonlijk. Geen onnodige verkooppraat, maar eerlijk advies en de tijd om rustig te bekijken of een auto echt bij je past.
Kom gerust langs om te kijken of deze nette, dealeronderhouden Mercedes-Benz EQB met verwarmde leren voorstoelen, Apple CarPlay, navigatie, LED-verlichting, adaptive cruise control, sfeerverlichting, F1-schakeling aan het stuur en 360 graden camera bij je past. We helpen je graag met advies en een proefrit waarin je alles zelf kunt ervaren. Bel of mail gerust, dan plannen we samen een moment dat jou uitkomt.
Vraag naar Gertino of David
Aanvullende opties en accessoires
automatische snelheidsbegrenzing ISA
Autonomous Emergency Braking
binnenspiegel automatisch dimmend
buitenspiegels elektrisch inklapbaar
buitenspiegels met verlichting
chroom delen exterieur
comfortstoel(en)
cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhu
Dodehoekdetectie met correctie
interieurklimaat vooraf instelbaar
kunstlederen bekleding
Lendesteun(en) verstelbaar
Navigatiesysteem full map + hard disk
oplaadmogelijkheid
Rijassistentiepakket
Rijstrooksensor met correctie
voorstoelen verwarmd
Meer informatie
Laadvermogen: 510 kg
Wielbasis: 283 cm
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
IN ZEER NETTE STAAT DEZE DEALERONDERHOUDEN OCCASION VAN EERSTE EIGENAAR
MET KOMPLETE ONDERHOUDSHISTORIE