

Mercedes-Benz E-klasse
Cabrio 250 CGI 204 PK AUT. + AIRSCARF NEKVERWARMING | LEDER | STOELVERWARMING
€ 18.9502010101.345 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Xenon
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Driemaal beter zicht dan halogeenlamp
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 21 april 2010 |
| APK | 11 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 69.089 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
E250 CGI 204 PK Automaat, Bouwjaar 04-2010, sinds 12-2010 al in Nederland (Duits geleverd origineel), Onderhoudshistorie compleet bijgehouden online bij Mercedes-Benz, Obsidian black metallic met zwart volledig leder interieur met wit stiksel met Airscarf nekverwarming en elektrisch uitklapbare windspoiler boven de voorruit, Stoelverwarming, Navigatie, Lichtmetalen velgen, LED dagrijverlichting, Parkeersensoren voor en achter, Cruise control, Bluetooth, Climate control.
Iedere werkdag geopend van 8.30 tot 20.00 uur, zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur. De door ons genoemde communicatieadviesprijzen zijn inclusief onvermijdbare kosten benodigd voor levering van de auto. Optionele pakketten en-/of uitrusting zijn altijd een keuze van de consument en worden tegen meerprijs geleverd. Voor meer foto's van dit voertuig bezoekt u onze website www.hazet.nl. Inruil- en financiering van uw auto is mogelijk. Tevens financial lease beschikbaar met zeer gunstige tarieven en acceptatievoorwaarden, ook voor ZZP’ers. Ons adres: Transitoweg 2, 4051 CA, Ochten. Bellen of Whatsapp: +31344242010.
Modelreeks: 2010 - 2013
Modelcode: A207
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 570 kg
Wielbasis: 276 cm
Interieurkleur: Leather (250A)
CO₂-uitstoot (NEDC): 185 g/km
Fijnstofuitstoot: 1,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 10,6 l/100km (1 op 9,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 310 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.698 x 1.786 x 1.398 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.165 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 300 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,8 s |
| Actieradius | 835 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 10,6 l/100km (1 op 9,4) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,9 l/100km (1 op 12,7) |
| CO2-uitstoot | 185 g/km |
| Energielabel | D |



