
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz E-klasse
200 AMG |Pano|Trekhaak|Memory|Burmester|
€ 42.950202166.582 km
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
Panorama dak
Extra licht door glazen dakhemel
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 oktober 2021 |
| APK | 29 oktober 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 68.171 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Voor meer informatie kun u bellen met 0031 (0)546-572921 of mail naar info@auto-zwijnenberg.nl
Rijklaarmaakkosten
BOVAG 6 € 695
BOVAG 12 € 995
Wat is inbegrepen:
• Een onderhoudsbeurt volgens het fabrieksschema passend bij de kilometerstand en leeftijd van het voertuig.
• BOVAG Garantie (verschilt per voertuig).
• 1 jaar mobiliteitsgarantie voor heel Europa, inclusief vervangend vervoer.
• Een half gevulde brandstoftank.
• Nieuwe mattenset (indien nodig).
• Grondige reiniging van het interieur en exterieur.
Auto Zwijnenberg in Wierden is een familiebedrijf dat gespecialiseerd is in de Duitse automerken, Mercedes-Benz Mercedes Benz Marco Polo Westfalia campers, VW en Audi. Gezien haar jarenlange ervaring in de autowereld is zij de partner bij uw zoektocht naar een betrouwbare occasion. Vanaf onze locatie aan de Rijssensestraat 58a te Wierden heten wij u van harte welkom!
Financial lease
Wilt u optimaal profiteren van de fiscale voordelen van leasen? Kies dan voor Financial Lease. Dan betaalt u een vast bedrag per maand aan rente en afschrijving en staat de auto op uw balans. U bent dus ‘economisch eigenaar’, waardoor u profiteert van de diverse fiscale voordelen. Wanneer u als ondernemer een of meerdere auto’s aanschaft, kan Financial Lease dus een winstgevend alternatief zijn. Wij kunnen u vrijblijvend een passend en aantrekkelijk leasevoorstel maken.
Aanvullende opties en accessoires
- AMG-Line Interieur (P29)
- Camerasysteem 360 Graden
- Inductielaadstation voor Smartphone (897)
- Koplamp LED High Performance (632)
- Memory-pakket (275)
- Night-pakket (P55)
- Panoramisch zonnedak elektrisch (volledig glazen dak) (413)
- Parkeer-pakket met 360° Camera (P47)
- Remsysteem met grote Remschijven (High-performance remsysteem)
- Spiegelpakket (P49)
- Stoelverwarming voor (873)
- Surround-systeem Burmester (810)
- Trekhaak (kogelkop zwenkbaar) (550)
- Achterbankleuning gedeeld / neerklapbaar (287)
- Achterbumper
- Afstandsbedieningsvergrendeling Achterklep (881)
- Airbag passagierszijde uitschakelbaar (U10)
- Automatische airconditioning (Thermatic 2 zones) (580)
- Automatische transmissie - (9-traps) (421)
- Bandenreparatieset (Tirefit) (B51)
- Bekkenairbag voor (Pelvisbag)
- Brandstoftank: vergroot (916)
- Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat
- Buitenspiegel electr. inklapbaar
- Buitenspiegel met Dode hoek-assistent
- Buitenspiegel zwart gespoten
- Carrosserie: 4-deurs
- Comfort-chassis (Agility Control)
- Connectiviteit-pakket (PBF)
- Dashboard Bovendeel in Leerimitatie Artico (U09)
- Design- en uitrustingslijn AMG Line (P31)
- Diefstalalarmsysteem + interieurbeveiliging / sleepbeveiliging
- Diefstalbeveiligingspakket Plus (P82)
- Edelstaalpedalen Sportdesign
- Elektromotor 10 kW (Hybride aandrijving)
- Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d (B10)
- Hemelbekleding zwart (51U)
- Infotainment-systeem: Remote Service (Plus) (33U)
- Instaplijsten verlicht (U25)
- Interieurinrichting: Decoraties Aluminium Langsslijping
- KeyFree-startsysteem
- Keyless-Go Startsysteem en Centrale vergrendeling (889)
- Lendensteun voor, electr. verstelbaar (U22)
- Mercedes-Benz Noodoproepsysteem (351)
- Middenconsole Edelhout Es, Zwart (737)
- Mild-Hybride 155 kW (Motor 2,0 L - 145 kW)
- Modelwijziging met Code
- Multimedia-infotainment-systeem MBUX (Connect 20 High) (548)
- Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie (365)
- Opbergruimte-pakket (30P)
- PRE-SAFE-systeem
- PRE-SAFE-systeem (299)
- Rijassistent-pakket: Spoor (22P)
- Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp
- Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie
- Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar) (B59)
- Rijassistent-systeem Attention-Assist (Vermoeidheidsdetectiesensor)
- Rijassistent-systeem Botsingwaarschuwingssysteem met Remfunctie (Collision Prevention Assist) (258)
- Rijassistent-systeem Grootlichtassistent Adaptieve (608)
- Rijassistent-systeem Hill-start
- Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic (367)
- Seat-comfort-pakket
- Spraaksturingssysteem Uitgebreide functies (MBUX) (355)
- Stoelbekleding/kussens: Leerimitatie Artico / Dinamica
- Stuur (Leer Nappa, afgeplat aan de onderzijde)
- Touchpad (Middenconsole) (446)
- USB-aansluiting op de achterbank (U82)
- Vloermatten AMG
- Voorbereiding car sharing (20U)
- Voorbereiding Navigatiesysteem (Garmin MAP Pilot) (355)
- Voorbumper
- Zij-airbag (Sidebag) voor
- Zijruiten achter en achterruit verduisterd
Meer informatie
Modelreeks: 2020 - 2022
Modelcode: W213
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 760 kg
Wielbasis: 294 cm
Interieurkleur: LEATHER - BLACK / ANTHRACITE (201A)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- BOVAG 6 Maand pakket Personenauto's (€ 695 meerprijs):
Rijklaarmaakkosten:
• Een onderhoudsbeurt volgens het fabrieksschema passend bij de kilometerstand en leeftijd van het voertuig.
• 6 maand BOVAG-garantie.
• 1 jaar mobiliteitsgarantie voor heel Europa, inclusief vervangend vervoer.
• Een half gevulde brandstoftank.
• Nieuwe mattenset (indien nodig).
• Grondige reiniging van het interieur en exterieur.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (6 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 145 kW (197 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.980 x 1.870 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 11,6 m |
| gewicht | 1.600 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.360 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 540 l |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 240 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,5 s |
| Actieradius | 904 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,3 l/100km (1 op 13,7) |
| CO2-uitstoot | 165 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Autobedrijf Zwijnenberg
Rijssensetraat 587642 NL Wierden




































