

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 10 mei 2019 |
| APK | 10 mei 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Prachtige van de 1e eigenaar afkomstige en volledig dealer onderhouden Mercedes-Benz E-Klasse cabrio.
Alles aantoonbaar en inzichtelijk.
Deze auto is onder andere voorzien van: Nekverwarming, Windscherm, Volledig digitaal dashboard, Sfeerverlichting, Achteruitrijcamera, Dynamische LED koplampen, 19 inch lichtmetalen velgen, Automatisch inparkeren, Dodehoekdetectie, Apple Carplay/Android Auto, etc.
VOLLEDIGE FOTOREPORTAGE OP WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Al onze auto´s worden rijklaar, met een geldige APK en wettelijke garantie geleverd.
Uitgebreide garantie mogelijkheden en onderhoudsbeurten zijn mogelijk.
Heeft u vragen over de betreffende auto of bent u benieuwd naar uw inruilprijs van uw huidige auto, neem dan gerust contact met ons op.
Per mail via info@prinsautomobielen.nl of per telefoon/Whatsapp op 0165-635003.
WWW.PRINSAUTOMOBIELEN.NL
Disclaimer:
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan het advertentieportal of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Controleer en bespreek daarom de voor u belangrijke zaken alvorens u over gaat tot aankoop! Voor vragen over de exacte uitvoering, uitrusting en beschikbaarheid van de auto kunt u altijd contact met ons opnemen.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- MAGIC VISION CONTROL (874)
- Obsidiaanzwart (197)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- MULTIBEAM LED (P35)
Infotainment
- Autotelefonie (379)
- COMAND Online (531)
- Widescreen cockpit (464)
- Audio-installatie
Interieur & Comfort
- Bekleding in leder zwart, zonnereflecterend (201)
- Stoelverwarming voor (873)
- Windscherm elektrisch bediend (285)
- aluminium interieur afwerking
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (891)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- parkeersensor voor en achter
Overig
- AGILITY CONTROL-onderstel (677)
- AMG Line exterieur (AMG-styling) (P31)
- binnen/buitensp. aut. dimmend
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- RDW-leges
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: A238
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Maten
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.991 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 300 Nm |
| gewicht | 1.655 kg |
| Inhoud brandstoftank | 66 l |
| Topsnelheid | 234 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,1 s |
| Actieradius | 956 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| CO2-uitstoot | 145 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Prins Automobielen
Keulsveld 24705 RS Roosendaal































