
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz CLS
450 4MATIC Premium Plus | PANORAMADAK | NIGHT / RIJASSISTENTIE PLUS- PACK | HEAD UP | APPLE | TREKHAAK

Mercedes-Benz CLS
450 4MATIC Premium Plus | PANORAMADAK | NIGHT / RIJASSISTENTIE PLUS- PACK | HEAD UP | APPLE | TREKHAAK
€ 56.500202277.208 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 april 2022 |
| APK | 29 april 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 120.897 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 333 - € 365 |
Omschrijving
Autobedrijf Jan van Mourik en Zn. is al jaren een begrip in Geldermalsen, Culemborg en wijde omgeving. Wij weten als geen ander dat autorijden al duur genoeg is.
Bij ons kunt u terecht voor uitstekende service tegen een prima prijs. Of het nu gaat om onderhoud van uw auto, de aanschaf van een occasion of nieuwe auto of een wasbeurt voor uw auto, wij staan voor u klaar. Met een passende oplossing voor uw specifieke wensen. Wij gaan en staan voor kwaliteit en service!
De bovenstaande informatie is met zorg samengesteld. Er kunnen echter geen rechten aan worden ontleend. Type-, zet- en spelfouten voorbehouden. Wijzigingen zijn te allen tijde mogelijk zonder voorafgaande kennisgeving. Kopers kunnen geen aanspraak maken op ontbrekende opties of specificaties die de koop zouden kunnen beïnvloeden.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Glazen schuif-/kanteldak
- speciale kleur
- aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
Infotainment
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map
- draadloze telefoonlader
Interieur & Comfort
- airco separaat achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- luxe lederen interieur
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- voorstoelen verwarmd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- lendesteunen (verstelbaar)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- led verlichting
- Night-pakket (Extra getint glas)
- Rijassistentiepakket Plus (achteruitrij assistent, automatische snelheids begrenzing, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp, Dodehoekdetectie met correctie, file assistent)
- 12 Maanden Wettelijke garantie
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Modelcode: C257
Maten en gewichten
Laadvermogen: 735 kg
Wielbasis: 294 cm
Interieur
Interieurkleur: LEATHER/NAPPA/SEMI-ANILINE - BLACK/ANTHRACITE (801A)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Garantie: 12 maanden
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard Afleverpakket (inbegrepen):
- Geldige APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- Technisch inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie (12 maanden garantie); 12 Maanden Wettelijke garantie, Geldige APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vloeistoffen controle en bijvullen - Exclusief Afleverpakket (€ 1.195 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Tenaamstelling van het voertuig
- 12 maanden / 15000 KM vrij van onderhoud
- Health Check batterij EV/ HEV / PHEV
- Complete reinigingsbeurt binnen en buiten
- Technische inspectie
- Vloeistoffen controle en bijvullen
- Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden
- € 25,- brandstof of volle accu
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; 12 maanden / 15000 KM vrij van onderhoud, Complete reinigingsbeurt binnen en buiten, Health Check batterij EV/HEV/PHEV, Nieuwe APK, Technische inspectie, Tenaamstelling van het voertuig, Vervangend vervoer tegen gereduceerd tarief tijdens garantie werkzaamheden, Vloeistoffen controle en bijvullen, € 25,- brandstof of volle accu
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2.999 cc |
| Max. vermogen | 270 kW (368 pk) |
| Max. koppel | 500 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 5.010 x 1.900 x 1.435 mm |
| Draaicirkel | 11,9 m |
| gewicht | 1.825 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 490 l |
| Inhoud brandstoftank | 80 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 4,8 s |
| Actieradius | 952 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 8,4 l/100km (1 op 11,9) |
| CO2-uitstoot | 202 g/km |
| Energielabel | E |
Opties
Autobedrijf Jan van Mourik Geldermalsen
Rijnstraat 324191 CL Geldermalsen




























































