
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz CLS
400 4MATIC | LUCHTVERING | H&K | PANO | STOELVENTILATIE
€ 21.9502015198.722 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 december 2015 |
| APK | 27 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 84.015 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
Mercedes CLS-klasse 400 4MATIC | LUCHTVERING | H&K | PANO | STOELVENTILATIE
Mercedes-Benz CLS 400 4MATIC | PANO | LUCHTVERING | HARMAN/KARDON | FULL OPTION | 360 CAMERA
Zeer luxe en stijlvol uitgevoerde Mercedes-Benz CLS 400 4MATIC met de krachtige en soepel lopende V6 benzinemotor goed voor 334PK. Deze CLS combineert sportieve prestaties met het comfort van een echte luxe limousine.
Uitgevoerd met een prachtige lijst aan opties en een tijdloos design.
Highlights
- Panoramadak
- Luchtvering (AIRMATIC)
- Harman/Kardon premium audio
- Apple CarPlay
- Lederen bekleding
- Elektrisch verstelbare stoelen
- Stoelverwarming
- Stoelventilatie
- Memory stoelen
- Navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Cruise control
- LED verlichting
- 4MATIC vierwielaandrijving
- Parkeersensoren voor en achter
Een echte kilometervreter met een indrukwekkende uitstraling en een uitzonderlijk hoog comfortniveau.
💶 € 21.950,-
📍 Quaak Auto’s – Veenendaal
📆 2015 • 198.722 km • Benzine • Automaat • AWD
Disclaimer: Deze optielijst is automatisch gegenereerd en kan onvolkomenheden bevatten. Controleer de aanwezigheid van belangrijke opties altijd bij de verkoper te bevestigen.
- Kenteken: J-775-KX
- Merk: Mercedes
- Model: CLS-klasse
- APK tot: 27-06-2026
- Tellerstand: 198722 KM
- Carrosserievorm: Sedan
- Aantal deuren: 4
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Motorinhoud: 3498 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: 276850
- Vermogen: 245 kW / 334pk
- Ledig gewicht: 1735 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 188 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Navigatie pakket
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio-navigatie full map + hard disk
- Autotelefoon voorbereiding
- DVD speler
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Spraakbediening
Pakket: Spoor pakket
- Dodehoek detectie
- Rijstrooksensor
Pakket: Parkeer pakket
- Achteruitrijcamera
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Rondomzicht camera
Pakket: Exclusief pakket
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Stuur leder
- Stuur met houtinleg
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Glazen schuifdak
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Houtafwerking interieur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Rondomzicht camera
- Schakelpaddles
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
Over ons
Bij Quaak Auto's draait alles om eerlijkheid, duidelijkheid en transparantie. Wij geloven in een no-nonsense aanpak zonder gladde praatjes. Bij ons weet u altijd waar u aan toe bent. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare gezinsauto of een sportwagen, bij ons vind u de juiste auto!
Wij bieden uitgebreide service bij de verkoop van onze auto's. We bieden opties aan om onze auto's te leveren met onderhoud, APK, Garantie en meer dit zodat u met een gerust hart de weg op kunt. Onze transparante werkwijze zorgt ervoor dat we beide precies weten wat u koopt, zonder verborgen kosten of verrassingen achteraf.
Wees van harte welkom voor een kop koffie in Veenendaal!
Jurgen Quaak - Quaak Auto's
De Smalle Zijde 5 B11
3903 LL Veenendaal
0638727332
Eerlijk, duidelijk, transparant.
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 3.498 cc |
| Max. vermogen | 245 kW (334 pk) |
| Max. koppel | 480 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.940 x 1.880 x 1.416 mm |
| Draaicirkel | 11,3 m |
| gewicht | 1.735 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.320 kg |
| Inhoud bagageruimte | 520 l |
| Inhoud brandstoftank | 59 l |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 5,3 s |
| Actieradius | 756 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,8 l/100km (1 op 12,8) |
| CO2-uitstoot | 179 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Quaak Auto's
De Smalle Zijde 53903 LL Veenendaal















































