
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz CLK
Cabrio 200 K. Avantgarde, NL AUTO, NAP LOGISCH, LEDER, NAVIGATIE, LEDER, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, HOUT AFWERKING, LICHTMETAAL 18"

Mercedes-Benz CLK
Cabrio 200 K. Avantgarde, NL AUTO, NAP LOGISCH, LEDER, NAVIGATIE, LEDER, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, HOUT AFWERKING, LICHTMETAAL 18"
€ 12.9502007106.301 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 28 maart 2007 |
| APK | 21 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 76.533 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Mercedes CLK-klasse Cabrio 200 K. Avantgarde, NL AUTO, NAP LOGISCH, LEDER, NAVIGATIE, LEDER, CRUISE CONTROL, CLIMATE CONTROL, HOUT AFWERKING, LICHTMETAAL 18"
- Kenteken: 53-XB-HK
- Merk: Mercedes
- Model: CLK-klasse Cabrio
- APK tot: 21-04-2027
- Tellerstand: 106301 KM
- Carrosserievorm: Cabrio
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2007
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1796 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: 271955
- Vermogen: 135 kW / 184pk
- Ledig gewicht: 1595 kg
- Max. trekgewicht: 1500 kg
- Aantal zitplaatsen: 4
- Verbruik: 9 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Motorrijtuigenbelasting: € 280 - 306 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: Luxury Pack
- Airco automatisch
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lederen bekleding
- Motorrestwarmte-installatie
- Navigatiesysteem
- Parkeersensor achter
- Voorstoelen verwarmd
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Getint warmtewerend glas
- Koplampen adaptief
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Windscherm
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-speler
- Navigatiesysteem
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun voor
- Buitentemperatuurmeter
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Houtafwerking interieur
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Bandenspanningscontrolesysteem
Schitterende en in nette staat verkerende Mercedes CLK-klasse Cabrio 200 K. Avantgarde.
Deze auto is voorzien van diverse luxe opties en extra's. De onderhoudshistorie is aanwezig en ter inzage in onze advertentie.
Zowel van binnen als buiten verkeert deze Mercedes CLK-klasse Cabrio in een nette staat. De servicekosten bedragen € 695,- incl. APK tot 04-2027.
Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging van deze prachtige Mercedes CLK-klasse Cabrio 200 K. Avantgarde, een proefrit behoort dan tevens tot de mogelijkheden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend, druk en/of zetfouten voorbehouden.
Wij hebben alle moeite genomen om de informatie in deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven, fouten in de tekst of getoonde opties zijn echter nooit uit te sluiten. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan de advertentietekst en/of de getoonde optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
✅ Bereik ons 7 dagen per week via Whatsapp business op 0031553030930
Uw aankoop bij AUTOTIJD.NL
✅ Inruil van uw huidige auto is mogelijk
✅ 6 dagen per week geopend
✅ 3-6-12 maanden garantie mogelijk*
✅ Nieuwe APK- Keuring mogelijk bij aflevering*
✅ Eenvoudig financiering aanvragen
✅ Bezorging van de auto in heel NL mogelijk*
Zorgeloze koop op afstand mogelijk
✅ Ontvang een filmpje van de auto
✅ Laat vooraf een aankoopkeuring uitvoeren
✅ Beslis definitief na inzage van dit rapport
* Vraag naar de voorwaarden / mogelijkheden
AUTOTIJD BV
Sleutelbloemstraat 59
7322 AH Apeldoorn
0553030930
contact@autotijd.nl
www.autotijd.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Achterwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.796 cc |
| Max. vermogen | 135 kW (184 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.652 x 1.740 x 1.413 mm |
| gewicht | 1.595 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.145 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 390 l |
| Inhoud brandstoftank | 62 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,6 s |
| Actieradius | 738 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 12,0 l/100km (1 op 8,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 6,2 l/100km (1 op 16,1) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 9,0 l/100km (1 op 11,1) |
| CO2-uitstoot | 214 g/km |
| Energielabel | F |
Opties
Autotijd.nl
Sleutelbloemstraat 597322 AH Apeldoorn








