
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz CLE
Coupé 300 e AMG Line Premium | Panorama - Schuifdak | Massage Stoelen Voor | Head-Up Display | Trekhaak Wegklapbaar | Distronic Cruise Control & Stuur Assistent | Nappa Lederen Bekleding | 360° Camera | Verwarmd Stuurwiel

Mercedes-Benz CLE
Coupé 300 e AMG Line Premium | Panorama - Schuifdak | Massage Stoelen Voor | Head-Up Display | Trekhaak Wegklapbaar | Distronic Cruise Control & Stuur Assistent | Nappa Lederen Bekleding | 360° Camera | Verwarmd Stuurwiel
€ 67.995202512.550 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Datum eerste toelating | 3 mei 2025 |
| APK | 3 mei 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 81.581 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 414 - € 453 |
Omschrijving
Bij ASV vindt u een exclusief aanbod van premium occasions. Met zorg geselecteerd en volledig voorbereid zodat u kunt rekenen op kwaliteit en betrouwbaarheid.
Als erkend Servicepartner staan wij ook klaar voor vakkundig onderhoud, service en reparaties aan uw Mercedes-Benz. Met meer dan 45 jaar ervaring en onze vestiging in Veghel bent u verzekerd van persoonlijke service en deskundig advies.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-velgen 19" (multispaaks), mat zwart / glanzend (RVA)
- AMG-velgen 19" (multispaaks), zwart, glansgedraaid (RVB)
- AMG Line exterieur (P31)
- Panorama schuifdak (413)
- (632)
- aluminium delen exterieur
- AMG spoiler (U95)
- Anti-verblindingsspiegels (binnen en buiten links) (249)
- DIGITAL LIGHT incl projectiefunctie (PAX)
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels (500)
- glans exterieur delen
- MANUFAKTUR Alpinegrijs uni (956U )
- Spiegelpakket (P49)
- Zij- en achterruiten verduisterd (840)
Infotainment
- MBUX navigatie Premium (PBG)
- Smartphone integratiepakket voor Apple CarPlay™ en Android Auto™ (14U)
- Bestuurderdisplay met 12,3" LCD-display met een resolutie van 2.400 x 900 pixels (464)
- Burmester 3D Surround Sound systeem (810)
- Centraal display met 11,9" LCD touchscreen met een resolutie van 1.624 x 1.728 pixels (868)
- Communicatiemodule (5G) voor het gebruik van Mercedes me connect-services (382)
- Communicatiemodule (LTE/5G) (382)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor smartphone vooraan (897)
- MBUX multimedia system (528)
- USB-pakket - 2 USB-C-poorten in de middenarmsteun (75B)
Interieur & Comfort
- Dashboard in lederlook ARTICO (U34)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Nappaleder zwart (801A)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- (U22)
- (P29)
- Achterbank neerklapbaar (287)
- Akoestische signalisatie voor voetgangers (B53)
- chroom delen interieur
- Dakbekleding stof zwart (51U)
- Memory Pack (voorstoelen, stuur, buitenspiegels) (275)
- Multicontourstoelen vooraan (399)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder (L5C)
- Premium sfeerverlichting (894)
- Verwarmde en geklimatiseerde stoelen vooraan (401)
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
Veiligheid
- Actieve dodehoekassistent (546)
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (K32)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- Centrale airbag (325)
- Driver Monitoring Camera (538)
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- Snelheids limiet assistent (513)
- Veiligheidssysteem PRESAFE (299)
- Zijdelingse airbags achteraan (293)
Overig
- Comfort ophanging met verlaagd onderstel (677)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Oplaadkabel voor wallbox en openbaar laadstations (type 2, driefasige stroom, 32A, 8m) (9B7)
- Premium Plus pakket (Burmester 3D Surround Sound systeem, DIGITAL LIGHT incl projectiefunctie, koplampen adaptief) (PSQ)
- Rijassistentiepakket plus (P20)
- Rookvrij
- Trekhaak en esp met aanhangwagenstabilisatie (aanhanger assistent) (550)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack (PAV)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: C236
Maten en gewichten
Laadvermogen: 505 kg
Wielbasis: 287 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart Nappa Leder (801)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: 24 maanden garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: ASV garantie | 24 maanden:
Naast de garantie wordt dit voertuig afgeleverd met:
✅ Geldige APK
✅ Uitgebreide inspectie
✅ Reiniging interieur en exterieur
✅ Mobilo pechhulp
✅ Volledige onderhoudshistorie
Dit afleverpakket bevat: 24 maanden garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Coupe (2 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.999 cc |
| Max. vermogen | 150 kW (204 pk) |
| Max. koppel | 320 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.850 x 1.940 x 1.420 mm |
| gewicht | 2.075 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 236 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,3 s |
| Actieradius | 113 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,6 l/100km (1 op 166,7) |
| CO2-uitstoot | 13 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
ASV Mercedes-Benz Veghel
Heuvelplein 35463 XG Veghel






















































