

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 200 Prestige Led Navi Camera El kofferklep
€ 16.7502017100.284 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 december 2017 |
| APK | 8 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 53.448 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Volledig onderhouden alles gedocumenteerd
Modelreeks: apr. 2016 - mei 2018
Modelcode: X117
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Danny Bosters Auto's Orthen 194 5231XV 'S-HERTOGENBOSCH, NL 0736425824 http://www.bostersautos.nl brabuscv8@hotmail.com
Voor meer info bel 073-6425824 of 06-54782113
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |




