
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz CLA
180 Ambition | Achteruitrijcamera | Navigatie | High-performance led-koplampen |
€ 18.900201979.045 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 25 maart 2019 |
| APK | 4 maart 2028 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.775 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
Interieur
- Multifunctioneel stuurwiel in leder (280; Multifunctioneel lederen stuurwiel)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- kunstlederen/stof bekleding
- (357)
- (258)
- (632)
- 7G-DCT automatische transmissie (429)
- 20,3 cm (8 inch) TFT-display (857)
- 40,6 cm (16 inch) vijf-dubbelspaaks lichtmetalen velgen (R78; Lichtmetalen velgen 16")
- Actieve motorkap (U60)
- Adaptief remlicht (K11)
- Ambitionpakket (DCD)
- Audio 20 cd (505)
- AUDIO 20 CD inclusief voorbereiding voor Garmin® MAP PILOT (522)
- Automatische klimaatregeling THERMATIC (580)
- Bluetooth
- Chroompakket (900)
- Combi-instrument met aanduiding gordelstatus achter (U01)
- Comfortonderstel lager liggend (677)
- Communicatiemodule (LTE) voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Dakhemel stof kristalgrijs (58U)
- Digital Extra: Pre-installation for Live Traffic Information (367)
- Direct Steering (213)
- Driver monitoring camera (538)
- Dynamic select (B59)
- ECO start/stop functie (B03)
- ii-Size kinderzitsbevestiging (8U8)
- KEYLESS GO startfunctie (893)
- Licht- en zicht pakket (U62)
- Mercedes-benz noodoproepsysteem (351)
- schakelpaddles
- Sierdelen in matrixlook (H88)
- Snelheidsregelaar TEMPOMAT met variabele snelheidsbegrenzer SPEEDTRONIC (440)
- Tirefit (B51)
- Variabele stuuroverbrenging
- Vervallen van typeaanduiding op het kofferdeksel (260)
- Zonneklep met verlichte make-up spiegel (543)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2018 - mei 2019
Modelcode: C117
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Bekledingcode: 351
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Basis Servicepakket: Garantie; afhankelijk van de leeftijd van de auto krijgt u de 12 maanden Bovag garantie of de 24 maanden Certified garantie. Tot 72 maanden & 150.000 km is 24 mnd. en 72 maanden of ouder is 12 mnd., NAP - Nationale autopas, inspectie - aflevercheck, tenaamstelling, minimaal 3 maanden geldende APK, brandstof € 25,--, software updates.
Productveiligheid
Fabrikant: Baan Twente - Mercedes - Hengelo Goudstraat 20 7554ND HENGELO OV, NL 074-2900900 http://www.baantwente.nl leads@baantwente.nl
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.450 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.330 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 715 kg |
| Inhoud bagageruimte | 470 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,0 s |
| Actieradius | 819 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,3 l/100km (1 op 18,9) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 156 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Baan Twente – Mercedes – Hengelo
Goudstraat 207554 ND Hengelo





















