
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 200 AMG-Line | Navi XL | AMG-Line | Night | Pano | LED
€ 19.4502017120.353 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 16 augustus 2017 |
| APK | 22 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 50.297 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Chroom delen exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- USB
- Audio-installatie
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12V aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- All season banden
- AMG Line (AMG-styling, Aluminium interieur afwerking, kunstlederen/stof bekleding, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar, stuur en versnellingspook (kunst)leder)
- Extra getint glas achter
- Night-pakket (Extra getint glas achter)
- Parkeer pakket
- schakelpaddles
- Bluetooth
- kunstlederen/stof bekleding
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Variabele stuuroverbrenging
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: apr. 2016 - mei 2018
Modelcode: X117
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 270 cm
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
Garantie: 12 maanden garantie
Garantie: 12 maanden
Garantie: Bij Autoservice Wagemans krijgt u op elke occasion 12 maanden wettelijke garantie. Daarnaast wordt iedere auto die jonger is dan 6 jaar voorzien van maar liefst 6 maanden volledige garantie. Auto's ouder dan 6 jaar zijn standaard voorzien van 3 maanden volledige garantie. Elke auto wordt voor aflevering standaard voorzien van een onderhoudsinspectie en onderhoudsbeurt inclusief airconditioning service. Indien er een defect op treedt binnen de garantieperiode kunt u altijd bij ons terecht. Helder en transparant. Autoservice Wagemans rekent geen aflever- of garantiekosten. Kwaliteit voorop!
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): ASW 100% Service: Het geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een volledige onderhoudsbeurt. Deze onderhoudsbeurt garandeert de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 1 service interval onderhoudsvrij • Zomer/All season banden minimaal 3,0 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 12 maanden apk • Minimaal 1 volledige service interval onderhoudsvrij • Aircoservice
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
Fabrikant: Autoservice Wagemans De Tramweg 2A 6121RX BORN, NL 0464861467 http://www.autoservicewagemans.nl verkoop@autoservicewagemans.nl
Bedrijfsinformatie
Autoservice Wagemans staat al jaren bekend als vertrouwd adres in de regio.
Met een voorraad van gemiddeld 80 tot 90 auto’s heeft u bij ons volop keuze en kunt u eenvoudig meerdere modellen met elkaar vergelijken. Eerlijkheid en transparantie staan daarbij centraal. Van de onderhoudshistorie en kilometerstand tot de prijs, garantie en servicevoorwaarden: wij vinden dat u vooraf precies moet weten waar u aan toe bent.
Daarom werken wij met vaste en scherpe internetprijzen. Deze prijzen zijn inclusief groot onderhoud, APK en garantie. Zo weet u zeker dat u zonder verrassingen de weg op gaat.
Onze aflevervoorwaarden bestaan uit:
- 12 maanden wettelijke garantie op basis van non-conformiteit;
- ASW 100% Garantie: 6 maanden bij auto’s jonger dan 6 jaar, 3 maanden bij auto’s ouder dan 6 jaar;
- Onderhoudsbeurt volgens het service-interval van de fabrikant;
- Vervanging van distributieriem of distributieketting indien nodig;
- Banden met minder dan 3 mm profiel worden altijd vervangen;
- Professionele poetsbeurt van binnen en buiten;
- Minimaal 25% tankinhoud;
- Plig-in hybride en elektrische voertuigen worden geleverd met een volle accu.
- Minimaal 12 maanden APK.
Geen bijkomende aflever- of garantiekosten. 100% helder.
Bij MHEV, HEV, PHEV en EV voertuigen brengen wij de wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage in rekening voor de HV-accu/batterij. Deze bijdrage wordt apart vermeld en draagt bij aan de toekomstige verantwoorde verwerking en recycling van de hoogvoltaccu.
Hoewel aan de informatie op deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste of onvolledige informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering, voorwaarden, kosten en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met onze verkopers.
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 115 kW (157 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.690 x 1.780 x 1.460 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,2 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autoservice Wagemans B.V.
De Tramweg 26121 RX Born








































