

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 april 2025 |
| APK | 30 april 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 53.073 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 307 - € 335 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Met zijn ruimte en zijn prestaties is dit de auto die bij u past. Deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake heeft 42350 kilometer gelopen. Als ook de uitstraling een beetje pittig mag, komt de AMG-styling mooi van pas. Rijden met deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake is energiezuinig, want de hybride motor combineert brandstof met elektriciteit. Minder vaak langs de pomp, dus dat scheelt! Dankzij het elektrisch bediende glazen panorama dak lijkt het of u altijd met open dak rijdt, zoveel lichtinval heeft u. Met één druk op de knop te openen, net als trouwens de elektrisch bedienbare achterklep. Op koude en donkere dagen zijn de verwarmbare voorstoelen een uitkomst. Natuurlijk zijn de sportstoelen super functioneel als het rechterpedaal ingetrapt wordt. Maar ook voor het uiterlijk doen ze veel! Met matrix LED-verlichting rijdt u eigenlijk altijd met groot licht, dus maximaal zicht. Toch is verblinden er niet bij, want het systeem regelt de verlichting zo dat tegenliggers er geen last van hebben. Tot de uitrusting behoren ook 19 inch lichtmetalen velgen, AMG-styling, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle benodigde informatie helder in beeld: het digitale dashboard is een geweldige rijhulp. Ongelukken of parkeerschade? Dat gebeurt u niet meer, met de achteruitrijcamera. Met uw smartphone maakt u overal contact met de auto. Remote services geven direct inzicht in uiteenlopende functies en zijn op afstand te activeren. Met spraakbediening of de knoppen op het stuur regelt u het audiosysteem en het navigatiesysteem met harde schijf, terwijl u uw blik op de weg gericht houdt. De audio-installatie biedt daarbij glasheldere ontvangst dankzij DAB-ontvangst. Aan boord bevindt zich een draadloze telefoonlader. Geen kabels of snoertjes - opladen maar! Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control, keyless entry en automatisch dimmende buitenspiegels.
Deze Mercedes-Benz biedt u niet alleen comfort en rijplezier, maar ook veiligheid. Actieve veiligheidssystemen houden voor u de weg in de gaten en reageren op onvoorziene situaties voordat u dat kunt. Keep your lane? Het Lane-keeping systeem zorgt er automatisch voor. Deze Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake blijft altijd alert. Zo wordt gebruik gemaakt van forward collision warning. Bij het mogelijke risico op een aanrijding met een voertuig voor u, slaat het systeem alarm. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. Met voorzieningen als autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, bent u altijd veilig onderweg.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 19" tienspaaks lichtmetalen AMG-velgen (RUH)
- AMG exterieur (950)
- Panoramaschuifdak (413)
- Automatisch dimmende binnenspiegel en buitenspiegel bestuurder (252)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar (500)
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- Comfortonderstel met verlaagd chassis (677)
- EASY-PACK elektrische achterklep (890)
- HANDS-FREE ACCESS (871)
- MULTIBEAM LED-koplampen (642)
- MULTIBEAM LED koplampen (642)
- Spiegelpakket (P49)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Smartphone Integratiepakket (14U)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Digitale radio DAB+ (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- MBUX multimedia system (521)
Interieur & Comfort
- Automatische klimaatregeling THERMOTRONIC met 2 zone (581)
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- geluidsimulator
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- Parkeerpakket (P44)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sfeerverlichting in 64 kleuren (877)
- Sierelementen in licht aluminium (H44)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (238)
- Adaptieve grootlichtassistent (608)
- Parkeerpakket en achteruitrijcamera (P44)
- Snelheidslimietassistent (504)
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- oplaadmogelijkheid
- Rookvrij
- Verlaagd comfortonderstel (677)
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2023 - 2025
Modelcode: X118
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 605 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Standaard:
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee

Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.700 x 1.860 x 1.430 mm |
| gewicht | 1.675 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.280 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 445 - 1.310 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 226 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,7 s |
| Actieradius | 78 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 2,4 l/100km (1 op 41,7) |
| CO2-uitstoot | 22 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Leeuwarden
Icarusweg 28938 AD Leeuwarden



















