
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 180 AMG Night Edition Plus
€ 14.7502017166.795 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2017 |
| APK | 10 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 45.171 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Volledig dealer onderhouden Mercedes-Benz CLA Shooting Brake 180 AMG Night Edition Plus uit 2017, een sportieve en luxe stationwagen voorzien van veel extra’s!
Een stijlvolle en comfortabele auto met een sportieve uitstraling dankzij de AMG Night Edition Plus uitvoering. De CLA Shooting Brake combineert het praktische van een stationwagen met het sportieve karakter van Mercedes-Benz.
De Mercedes-Benz CLA is voorzien van onder andere: Spraakbediening, Stoelverwarming, Dynamic Select, Climate control, Display scherm, Cruise control, Flippers aan het stuur, Bluetooth, Achterbank in delen neerklapbaar en Isofix etc..
Zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat, het interieur is fris en onbeschadigd.
Technisch verkeerd de Mercedes in goede staat.
Volledig dealer onderhouden en gehele historie aanwezig.
Voorzien van 4 goede 18" Michelin zomerbanden.
Boekjes incl. 2 sleutels aanwezig bij de auto
De Mercedes CLA wordt rijklaar afgeleverd met nieuwe apk en desgewenst leveren wij hem af met één van de volgende afleverpakketten;
Kiest u voor het V.I.P. Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuwe/recente apk
- Kleine onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
Kosten voor dit pakket bedragen €450,-
Kiest u voor het V.I.P. + Pakket bij deze auto zal de auto gepoetst worden afgeleverd met:
- Nieuw apk
- Grote onderhoudsbeurt
- Algehele check
- Nieuwe mattenset
- Tenaamstellen van voertuig
- 3 maanden garantie motor + versnellingsbak
Kosten van dit pakket bedragen €600,-
Bij deze auto kunt u kiezen voor ons "Bovag pakket" met 12 maanden Bovag garantie tegen meerprijs van €1200,- euro.
Het inruilen van uw huidige auto is bespreekbaar, voor het maken van een inruilvoorstel ontvangen wij graag een paar foto's + informatie van de in te ruilen auto. Dit kunt u sturen via deze advertentie, via onze website, per mail of via Whatsapp.
De km-stand is aantoonbaar d.m.v. een correcte Nationale Auto Pas (NAP).
Het is mogelijk om tegen gunstige voorwaarden in termijnen te betalen.
Vraag ons naar de mogelijkheden of kijk op: https://www.autovanderzwan.nl/financiering-dtc-lease-2/
Graag tot ziens bij
Auto van der Zwan
Loswal 10
7772 TT Hardenberg
Tel/fax: 0523-680567
Whatsapp: 06-86863005
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag 08:00 tot 17:30
Zaterdag 09:00 tot 16:00
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- AMG-styling
- Chroom delen exterieur
Veiligheid
- Extra getint glas
Overig
- 18" inch lichtmetaal
- Bluetooth
- Zwarte hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 6
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Bedrijfsinformatie
..
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.640 x 1.780 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 130 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Autobedrijf van der Zwan
Loswal 107772 TT Hardenberg



































