
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz CLA
Shooting Brake 180 122-PK, Airco, Cruise control, Navi, Xenon, Led.
€ 19.950201841.352 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 10 juli 2018 |
| APK | 31 juli 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 39.841 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
Zeer goed onderhouden met een schadevrij verleden, Mercedes-Benz dealer onderhoudshistorie is aanwezig, Afkomstig & aantoonbaar van 1e eigenaar, Verkeerd in perfecte staat en is voorzien van nieuw onderhoudsbeurt & Apk tot 31-07-2026, 2 sleutels aanwezig. Inruil is mogelijk. Alle occasions zijn NAP geregistreerd en alle autokeuringen zijn toegestaan, Kijk voor meer informatie en foto,s op www.autorobbie.nl
Mercedes-Benz Service Historie:
03.885 KM Mercedes-Benz dealer
10.731 KM Mercedes-Benz dealer
16.628 KM Mercedes-Benz dealer
26.772 KM Mercedes-Benz dealer
34.915 KM Mercedes-Benz dealer
41.430 KM Nieuw Onderhoudsbeurt met geldig Apk tot 31-06-2026
U rijdt deze auto al vanaf € 371,- per maand.
Heeft u vragen over deze Mercedes-Benz CLA of vragen over inruil, financiering of garantie? Dan kunt u ons 7 dagen in de week bellen voor meer informatie op telefoonnummer 0412-480542.
Wilt u in de avonduren of op zon- en feestdagen langskomen? Laat het ons dan graag weten. We zorgen er dan voor dat we aanwezig zijn.
Auto Robbie staat garant voor het volgende:
• Haal en breng service aan huis.
• U betaalt GEEN afleveringskosten.
• Aankoopkeuring van merkdealer is altijd toegestaan.
• Alle voertuigen zijn voorzien van een Nationale Auto Pas.
• Het inruilen van uw voertuig is mogelijk inclusief gratis RDW vrijwaring.
• Al onze occasions kunnen worden voorzien van 6, 12 of 24 maanden Autotrust garantie.
• Garantie reparatie is in eigen woonplaats mogelijk.
• Het financieren of verzekeren van uw nieuwe voertuig is bij ons mogelijk.
Ook kunt u bij Auto Robbie terecht voor:
• Auto transport
• Uw jaarlijkse APK
• Onderhoudsbeurt klein & groot
• Complete poetsbeurt van uw voertuig
• Trekhaken/banden inclusief montage
• Ook beschikken wij over een eigen autorijschool
Aanvullende opties en accessoires
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Airbag hoofd achter
- Airbag knie bestuurder
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- AUX/USB ingang
- Bagage afdekhoes
- Bluetooth
- DAB+ ontvanger
- Econ mode
- LED verlichting
- Limit Control
- Mistlampen achter
- Rook Vrij
- Schadevrij
- Sportpakket
- Stuur in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 27 cm
Interieurkleur: Zwart
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Stationwagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.630 x 1.780 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.360 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.955 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Inhoud bagageruimte | 495 - 1.354 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,8 s |
| Actieradius | 925 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,4 l/100km (1 op 18,5) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Auto Robbie
Gasstraat Oost 95349 AH Oss
































