

Mercedes-Benz Citan
113 L1 Base Benzine Zwart LM velgen Ac 11201KM!!
€ 18.950202411.201 km
Onbekend
Benzine
Bedrijfswagen
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Datum eerste toelating | 14 mei 2024 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Deze Nissan Townstar is dezelfde bestelauto als een Mercedes Citan en Renault Kangoo !! Zelfde Motor / Versnellingsbak en elektronica.!!
Carrosserievorm: Bestelauto
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 527 kg
Wielbasis: 272 cm
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Inbegrepen afleverpakket: Garantiepakket 6 Maanden: Wij bieden een standaard garantie voor 6 maanden dit is te verlengen tot 12 maanden voor een meerprijs in overleg.
Dit afleverpakket bevat: Autotrust garantie
Elke week nieuwe voorraad! Bel ons voor de voorraad die nog niet op de website staat! 0486-461369
Wij zij gespecialiseerd in dealeroccasions die stuk voor stuk, zowel optisch en technisch in orde zijn. Complete occasions met onderhoudsboekjes en Nationale Autopas. Onderhoud en reparatie in eigen werkplaats. Goede TECHNISCHE aflevering en garantiemogelijkheden , kom vrijblijvend naar RIJKSWEG 20A 5374RB SCHAIJK 0486-461369. Op Maandag Gesloten!! Om TELEURSTELLINGEN TE VOORKOMEN BEL ONS OP DE DAG DAT U NAAR EEN OCCASSION KOMT KIJKEN OF DEZE NOG BESCHIKBAAR IS !
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Onbekend |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 96 kW (131 pk) |
| gewicht | 1.446 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.973 kg |
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,0 s |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |



