
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Citan
111 CDI Airco/Trekhaak/PDC/Cruise control
€ 8.450201684.907 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Trekhaak
Voor aanhanger, fietsendrager, caravan
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 16 juni 2016 |
| APK | 16 juni 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 29.855 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
Zeer nette en dealer onderhouden Mercedes Citan 111 CDI lang afkomstig van de1ste eigenaar. U kunt ons bereiken op nummer 0317-358830 of op 06-41383399. Deze Citan is o.a. voorzien van airco, cruise control, elektrische ramen, elektrisch verstelbare spiegels, centrale deurvergrendeling op afstand, radio, middenarmsteun, parkeersensoren achter, trekhaak, bumpers in carrosseriekleur, mistlampen ect ect. Onderhoudshistorie en nationale autopas aanwezig. Inruil mogelijk. Bezichtiging op afspraak. Kosten rijklaarmaken € 495,-
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 2 Deuren achter
Interieur
- Armsteun
- Comfortstoel(en)
- Stuur verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Tussenschot volledig
Meer informatie
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2013 - aug. 2016
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 602 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: Autobedrijf van Leersum de Hofstede 43 4033BV LIENDEN, NL 0317358830 http://www.autobedrijfvanleersum.nl info@autobedrijfvanleersum.nl
Bedrijfsinformatie
Autobedrijf van Leersum heeft een uitgebreid aanbod met jonge gebruikte dealer occasions. Deze occasions worden volledig rijklaar gemaakt en zijn daarmee zo goed als nieuw. Wij kunnen u volledig inlichten over de geschiedenis van de bewuste auto en u voorzien van alle informatie die u nodig heeft om een weloverwogen keuze te maken.
Wilt u zeker weten dat u de juiste financiering en verzekering voor uw occasion afsluit? Laat u dan door ons adviseren en begeleiden. Staat de auto van uw dromen niet tussen ons aanbod? Laat het ons weten, mogelijk kunnen wij uw gewenste occasion binnen ons dealernetwerk vinden of importeren.
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 82 kW (112 pk) |
| Max. koppel | 240 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.830 x 1.840 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.348 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,3 s |
| Actieradius | 1.363 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 4,8 l/100km (1 op 20,8) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,2 l/100km (1 op 23,8) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,4 l/100km (1 op 22,7) |
| CO2-uitstoot | 115 g/km |
Opties
Autobedrijf van Leersum
De Hofstede 434033 BV Lienden





















