

Mercedes-Benz Citan
110 CDI L1 Pro MBUX met camera
€ 20.950202328.843 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
BOVAG Garantie
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
Handmatig
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Storingen, gebreken zonder kosten opgelost
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 4 augustus 2023 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 34.501 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 130 - € 130 |
Carrosserievorm: Bestelauto
Modelreeks: sep. 2021 - jun. 2024
Referentienummer: 8066-77
Kenteken: 008066
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 639 kg
Lengte/hoogte: L1H1
Wielbasis: 272 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 2
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): aflevering pakket
Fabrikant: Bedrijfswagens Rijkers De Vest 47 5555XP VALKENSWAARD, NL 0402013783 http://www.bwrijkers.nl info@bwrijkers.nl
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 71 kW (97 pk) |
| Max. koppel | 260 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.490 x 1.860 x 1.840 mm |
| gewicht | 1.382 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.021 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 164 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 13,8 s |
| Actieradius | 1.038 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,2 l/100km (1 op 19,2) |
| CO2-uitstoot | 138 g/km |




