
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz Citan
bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY Business Ambition
€ 7.995201859.639 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Handmatig
Diesel
Kenmerken
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 19 april 2018 |
| APK | 30 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 27.320 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 121 - € 121 |
Omschrijving
*Deze auto word u geleverd met nieuwe APK*
Mercedes Citan bestel 109 CDI BlueEFFICIENCY Business Ambition
- Kenteken: VPZ-37-J
- Merk: Mercedes
- Model: Citan bestel
- APK tot: 30-05-2027
- Tellerstand: 59639 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2018
- Transmissie: Handgeschakeld
- Motorinhoud: 1461 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: K9K E6
- Vermogen: 66 kW / 90pk
- Ledig gewicht: 1255 kg
- Max. trekgewicht: 1050 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 4.5 l/100 km
- BTW/Marge: BTW aftrekbaar, de prijs is exclusief BTW
- Lengte: 432 cm
- Breedte: 183 cm
- Laadruimte hoogte: 126 cm
- Emissieklasse: Euro 6
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Parkeersensor achter
- Warmtewerend glas
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Radio
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur leder
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronisch Stabiliteits Programma
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Robuust, luxe en hoogstaande technologie samengebracht in deze Mercedes Citan bestel, een weerspiegeling van de excellente kwaliteit van Duitse automerken. In deze auto vindt u een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde versnellingsbak. Een gezonde dosis zen-gevoel is bijgeleverd in de vorm van comfortstoelen. Parkeerschade door openslaande deuren is er niet bij. De schuifdeur wordt dicht langs de zijkant geleid en uitstappen gaat supergemakkelijk. Ook is de auto voorzien van: 16 inch lichtmetalen velgen en warmtewerend glas.
De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. In deze Mercedes kunt u zich concentreren op het verkeer, terwijl de auto de omgeving voor u in de gaten houdt. Een automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat de verlichting aangaat als het donkerder wordt - in tunnels bijvoorbeeld - en de regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is. U hoeft er niets aan te doen. De cruise control betekent gemak, comfort en zuinig rijden. Natuurlijk behoren lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Bent u nieuwsgierig geworden? Bel ons nu of mail ons voor meer informatie.
Onze specialiteit is de hoogste service en kwaliteit voor u en uw voertuig. U kunt bij ons terecht voor verkoop van nieuwe en gebruikte Scooters&Motoren/Auto's. Wij kunnen voor u en uw voertuig alles regelen: Verzekeren, Financieren, Tenaamstellen, Vrijwaren, Schade taxeren en herstellen, reparatie en onderhoud, In&verkoop! Tevens hebben wij de mogelijkheid om uw voertuig door het gehele land te bezorgen.
U bent van harte welkom in onze showroom voor een bezichtiging en proefrit!
Wij zijn op dinsdag tot vrijdag geopend van 09:00 tot 18:00.
Op zaterdag zijn wij geopend van 09:00 tot 16:00.
Omdat wij werken met 2 locatie's willen wij u vragen te bellen binnen onze openingstijden op 024-7851205 voor het maken van een bezichtiging&proefrit afspraak, Zo kunnen wij ervoor zorgen dat de juiste auto op het bezoek adres voor u klaar staat.
Onze advertentie's worden met grote zorg opgesteld, helaas kan het ooit voorkomen dat er iets niet klopt. Mocht u hierover twijfelen kunt u ons altijd benaderen, wij zullen het dan fysiek voor u nazien. Type en schrijffouten zijn hieroom dus ook voorbehouden.
RW Mobility Group
Pieter Zeemanstraat 6
6603AW Wijchen
024 – 7851205
info@rwscootersenmotoren.nl
www.rwscootersenmotoren.nl
Specificaties
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | Bedrijfswagen (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.461 cc |
| Max. vermogen | 66 kW (90 pk) |
| Max. koppel | 220 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.320 x 1.830 x 1.816 mm |
| Draaicirkel | 10,7 m |
| gewicht | 1.255 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.950 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.050 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Inhoud brandstoftank | 60 l |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 14,1 s |
| Actieradius | 1.395 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| CO2-uitstoot | 116 g/km |
Opties
RW Mobility Group
Pieter Zeemanstraat 66603 AW Wijchen


















