Mercedes-Benz C-klasse

Estate 180 Ambition Aut. | AMG-Pakket | Panoramadak | Stoelverwarming | Luxe Leder | Full led | 19 Inch |

PoweredBy
Mercedes-Benz C-klasse
Estate 180 Ambition Aut. | AMG-Pakket | Panoramadak | Stoelverwarming | Luxe Leder | Full led | 19 Inch |
€ 19.8452015135.701 km
  • Climate control

    Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur

  • Cruise Control

    Rijden op de ingestelde snelheid

  • NAP-Check

    Kilometerstand gecontroleerd

Kenmerken

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Datum eerste toelating 2 januari 2015
APK 2 januari 2027
BTW aftrekbaar nee
Catalogusprijs € 57.909
Wegenbelasting/3mnd € 217 - € 240

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Jouw vraag aan Plexat Automotive B.V.

Je bericht is verzonden

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Ruil je oude auto in

Je bod op Mercedes-Benz C-klasse is geplaatst

De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!

Doe een bod op Mercedes-Benz C-klasse

Omschrijving

Keurige en goed onderhouden Mercedes C-klasse uit het jaar 2015 met slechts 135.000KM! Dit exemplaar loopt en rijd uitstekend en voorzien van een AMG-Pakket en Panoramadak!

Ramvolle en prachtige uitgevoerde Mercedes C180 uit het jaar 2015 met slechts 135.000KM! Origineel NL geleverd en voorzien van de mooiste opties! Overvolle Mercedes C-klasse welke wij hebben aangekocht van een liefhebbende particulier! Voorzien van alle mogelijke opties! Originele NEDERLANDSE auto dus. Loopt en rijd uitstekend! Prachtige en goed onderhouden C180 met de mooiste opties! Loopt en rijd uitstekend en is tevens voorzien van een AMG-Pakket. Frisse en goed onderhouden Benz! UNIEKE en zeer rijk uitgeruste Mercedes C180 uit het jaar 2015! Prachtige kleurstelling in combinatie met onder andere, 18inch velgen, Full Led koplampen, Sportstoelen! Tevens in een hele nette staat! Aangeboden Mercedes hebben wij mogen aankopen van een Particulier. We hebben het hier over een origineel geleverde auto uit het jaar 2015 welke zich onderscheid van de massa door zijn unieke uitstraling en uitrusting. Dit exemplaar is compleet door de erkende dealer/specialist onderhouden en staat rondom op A-merk banden. De Mercedes is voorzien van de kleurstelling Blauw! met een zwart lederen interieur. De lederen stoelen zitten heerlijk en de multimedia installatie laat niets te wensen over.

De optielijst is zoals vermeld erg uitgebreid, zo vinden we onder andere:
- Full Led verlichting
- Navigatie
- Luxe leder
- AMG-STYLING
- 18 INCH AMG VELGEN
- Stoelverwarming
- Camera
- Diverse veiligheidsvoorzieningen
- Etc..

Komt u snel eens kijken naar deze Benz? Tot snel!

Aanvullende opties en accessoires

Comfort & Interieur

  • Audio-installatie
  • Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend
  • Connected services
  • Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
  • Kunstlederen bekleding
  • Navigatie-systeem full map
  • Navigatie full map + hard disk + dvd-wisselaar
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
  • Verwarmde voorstoelen

Exterieur

  • AMG-styling
  • Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
  • Elektrisch glazen panorama-dak
  • Geluidwerend glas

Veiligheid

  • Parkeersensor voor en achter

Overige

  • (Kunstlederen bekleding)
  • AMG Line Exterieur (AMG-styling)
  • Spiegel-pakket (Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar)

Meer informatie

Aandrijving: Achterwielaandrijving
Laadvermogen: 675 kg
Wielbasis: 284 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:

  • Pakket 1 (€ 395): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - 1 maand garantie op motor en bak - Wassen / reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig
  • Pakket 2 (€ 795): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Kleine beurt (Oliewissel en oliefilter) - 3 maanden garantie op motor en versnellingsbak
  • Pakket 3 (€ 1.195): - Nieuwe apk waarin ook adviespunten worden opgelost - Aflevercontrole - Reiniging van het gehele voertuig - Tenaamstelling - Eventuele vrijwaring inruilvoertuig - Grote onderhoudsbeurt (naar fabrieksvoorschrift) - 6 maanden garantie

Bedrijfsinformatie

Plexat Automotive B.V is een familiebedrijf die zich onderscheidt in het aanbieden van jonge én uniek uitgevoerde occasions. Wij runnen dit bedrijf als familie en handelen vanuit huis waardoor wij scherpe prijzen kunnen hanteren. Onze voorraad varieert tussen de 95 en 130 occasions met een hoge omloopsnelheid. Naast de wettelijke garantie bieden wij als optie de keuze uit verscheidene afleverpakketten. Laat u hierover gerust informeren door de verkoper. Plexat Automotive B.V. werkt altijd op afspraak zodat wij ervoor kunnen zorgen dat de auto op de gewenste tijd voor u klaar staat en u de auto in alle rust kunt bezichtigen en een proefrit kunt maken.

Meer informatie of een afspraak maken? Dat kan gemakkelijk door ons te bellen, mailen of stuur ons een berichtje via WhatsApp. U kunt ons bereiken telefonisch en per WhatsApp bereiken op telefoonnummer: 0318 - 700 683.

LET OP:

Wij plaatsen onze auto's middels een occasion manager platform van VWE. Optielijsten worden automatisch ingevuld. Zeker bij importauto's vanuit het buitenland zijn samenstellingen van uitvoeringen vaak anders. Vraag daarom bij een eventuele aankoop altijd of de voor u belangrijke opties daadwerkelijk aanwezig zijn.
Wij zijn niet aansprakelijk voor eventuele (spel)fouten of OPTIE fouten in de tekst! Neem contact op voor de exacte uitvoering!

Specificaties

BrandstofBenzine
TransmissieAutomatisch
CarrosserieStationwagen (5 deuren)
KleurBlauw (Metallic)
Aantal zitplaatsen5
Aandrijving Achterwiel
Transmissie 8 versnellingen, Automatisch
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.595 cc
Max. vermogen 115 kW (157 pk)
Max. koppel 250 Nm
Lengte x breedte x hoogte 4.702 x 1.810 x 1.457 mm
Draaicirkel 11,2 m
Massa 1.400 kg
Max. toelaatbare massa 2.075 kg
Aanhangermassa geremd 1.800 kg
Aanhangermassa ongeremd 750 kg
Inhoud bagageruimte 490 - 1.510 l
Inhoud brandstoftank 66 l
Topsnelheid 221 km/h
Acceleratie 0-100 km/h 8,7 s
Actieradius 1.137 km
Brandstofverbruik bebouwde kom 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik buitenweg 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik gecombineerd 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO2-uitstoot 135 g/km
EnergielabelB

Opties

Plexat Automotive B.V.

Driestweg 1
6721 NG Bennekom

    Wat kost de autoverzekering?

    Kenteken
    Independer

    Je proefrit is aangevraagd!

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met u op.

    Vraag een proefrit aan!

    Je bericht is verzonden

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op!
    Er is iets mis gegaan

    Jouw vraag aan Plexat Automotive B.V.

    Je wordt teruggebeld

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Bel mij terug...

    Je bod op Mercedes-Benz C-klasse is geplaatst

    De verkoper neemt zo snel mogelijk contact met je op

    Doe een bod op Mercedes-Benz C-klasse