

Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 5 september 2015 |
| APK | 5 september 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 41.092 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Dit is een auto die is ontworpen voor uw comfort. Deze Mercedes-Benz B-klasse is van het bouwjaar 2015. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Hoge kwaliteit is ook binnenin aanwezig. Kijkt u maar naar de leren bekleding! Deze Mercedes-Benz B-klasse heeft verwarmbare voorstoelen, voor zowel bestuurder als bijrijder. De sportstoelen zien er niet alleen prachtig uit, maar zijn ook functioneel, zoals u kilometer na kilometer zult merken. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 17 inch lichtmetalen velgen, Full LED koplampen, warmtewerend glas, zwarte hemelbekleding, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Caravan afgekoppeld? Dan kan de elektrisch inklapbare trekhaak uit de weg. Dankzij Connected Services weet u precies waar uw auto geparkeerd staat. Ook andere functies, zoals bandenspanning en brandstofniveau, zijn via de app altijd onder handbereik. De snelste of zuinigste weg? Het navigatiesysteem met harde schijf aan boord wijst de juiste weg! Op een drukke weg heeft u soms ogen in uw achterhoofd nodig. De sensoren aan de achterzijde nemen die functie over en geven een achteropkomend verkeer waarschuwing als een achterligger te dicht op u zit. Nooit meer te warm of te koud. De automatische airconditioning zorgt altijd voor de temperatuur die u kiest. Ook is de Mercedes-Benz uitgerust met: schakel flippers aan het stuur, parkeersensoren voor en achter, regensensor, cruise control, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende buitenspiegels.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Op lange ritten voorkomt de vermoeidheidsassistent dat uw concentratie afneemt. Als veilige optie heeft deze Mercedes-Benz B-klasse lane assist, die u binnen de lijnen van uw rijstrook houdt wanneer u even niet oplet. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch. In deze Mercedes-Benz vinden we verder een brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Het spreekt vanzelf dat deze auto wordt geleverd met een tellerrapport van Nationale Autopas en met Bovag Garantie (optioneel). Wilt u meer weten over deze auto? Neem dan contact met ons op voor een proefrit.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- Parkeersensor voor en achter
- Buiten/binnen sp.aut.dim + inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met instapverlichting
- Chromen delen Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dakdraagsysteem
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Trekhaak wegklapbaar
- Zomerbanden
Infotainment
- Audio-installatie
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bluetooth
- Navigatie (optioneel)
- Navigatiesysteem full map + hard disk
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- 12Volt aansluiting
- 100% onderhouden
- Aansluiting USB
- Armsteun
- Bagagedek
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verwarmbare bestuurdersstoel
- Hoedenplank
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rookvrije auto
- Schakelflippers
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Verlengbare zitting bestuurdersstoel
- Verlengbare zitting passagiersstoel
- Verstelbare lendesteun bestuurdersstoel
- Verstelbare lendesteun passagierstoel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Autonomous Emergency Braking
Overige
- Nederlandse auto
- Bluetooth
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Park Assist Pack (Parkeersensor voor en achter)
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Style-pakket (Chroom delen exterieur, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Urban-pakket (Chroom delen exterieur, Passagiersstoel in hoogte verstelbaar)
- Winterpakket
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2014 - jun. 2018
Modelcode: W246
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Christiaan BV Kanaalweg 11 8356VS BLOKZIJL, NL 0527291322 http://www.autochristiaan.nl info@autochristiaan.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
Bedrijfsinformatie
- Financiering mogelijk op iedere auto -
Uw mobiliteit en zekerheid staan voorop bij Auto Christiaan. Daarom is de prijs van de auto inclusief een geldige apk van minimaal 3 maanden. Daarnaast zetten we de auto op naam en wordt bij eventuele inruil de huidige auto gevrijwaard. Tot slot bieden wij tegen een kleine meerprijs afleverpakketten aan met onder andere onderhoud, 24/7 mobiliteitsservice en garantie.
Bent u geïnteresseerd? We nodigen u van harte uit om een proefrit te maken of om ons gehele aanbod te bekijken. Blokzijl ligt slechts op 1 uur afstand van Amsterdam, Groningen, Leeuwarden, Deventer, Arnhem, Almelo en Amersfoort.
Team Auto Christiaan
Kanaalweg 11
8356 VS Blokzijl
M: 06 216 217 28
T: 0527 291 322
E: info@autochristiaan.nl
Op de advertentie kan geen aanspraak gemaakt worden. Wijzigingen voorbehouden.

Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.810 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 488 - 1.547 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,1 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 6,9 l/100km (1 op 14,5) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,6 l/100km (1 op 21,7) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
Auto Christiaan
Kanaalweg 118356 VS Blokzijl










































