

Mercedes-Benz B-klasse
160 Business / NAVI-MULTIEMEDIA / NETTE AUTO / RIJDT SCHAKELT GOED
€ 8.9492017228.057 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 9 februari 2017 |
| APK | 7 mei 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 36.179 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Mercedes-Benz B-klasse. De AMG-styling geeft een niet te missen uitstraling. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Eén blik naar binnen bewijst het al: pure klasse, onder meer dankzij het lederen interieur. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. U blijft ook in de scherpe bochten goed ondersteund door de fraaie sportstoelen. Verder is de Mercedes-Benz uitgerust met: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, warmtewerend glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
Veilig en comfortabel rijden wordt nog eens versterkt door Connected Services, zodat u diverse vitale functies van de auto altijd kunt checken in de app. Het navigatiesysteem met harde schijf zorgt ervoor dat u snel en ontspannen op uw bestemming aankomt. Bij het wisselen van rijbaan kan een dode hoek ontstaan waardoor achterliggers te dichtbij kunnen komen. De achteropkomend verkeer waarschuwing geeft in dat geval automatisch een signaal. Alle belangrijke audiofuncties heeft u onder handbereik met de audiobediening op het stuur. De aanwezige parkeersensoren zijn de ultieme hulp om te laten weten hoeveel ruimte er nog is om te manoeuvreren. De Mercedes-Benz is standaard voorzien van: lederen sportstuur, regensensor, cruise control, airconditioning, buitentemperatuurmeter en automatisch dimmende buitenspiegels.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz B-klasse is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Het systeem voor vermoeidheidsherkenning neemt het waar als uw concentratie verslapt en geeft u dan een waarschuwing. Accident avoidance system is een pre crash systeem. Het systeem helpt u om een dreigende aanrijding te voorkomen. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Laadvermogen: 665 kg
Wielbasis: 270 cm
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
NecoCars
Kapitein Grandstraat 25
5015 BA Tilburg
Tel: 0031 61313 1408
Email: Info@necocars.nl
Wij bieden leuke occasions voor scherpe prijzen en altijd wisselend voorraad.
Auto die u bij ons koopt wordt gratis overgeschreven en u krijgt u tenaamstelling mee!
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 6 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 180 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.390 x 1.790 x 1.560 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.295 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Inhoud bagageruimte | 488 - 1.547 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,7 s |
| Actieradius | 909 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,5 l/100km (1 op 22,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| CO2-uitstoot | 127 g/km |
| Energielabel | C |




