
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz B-klasse
180 Star Edition | Trekhaak | Stuurverwarming | Panorama-schuifdak | Memory stoelen

Mercedes-Benz B-klasse
180 Star Edition | Trekhaak | Stuurverwarming | Panorama-schuifdak | Memory stoelen
€ 38.850202540.312 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2025 |
| APK | 31 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 52.339 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 226 - € 247 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Mercedes-rijders houden niet van compromissen, stellen hoge eisen aan techniek, comfort en prestaties. 'The best or nothing', is de kreet. En dat merk je aan deze B-klasse. Dit is een splinternieuwe auto, die nu uit voorraad leverbaar is. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een automatische transmissie. U zit er altijd warmpjes bij door de stoelverwarming. De achterklep opent automatisch met een druk op de knop. Handig als u met volle handen staat. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Bij het inparkeren hoeft u het laatste stukje niet te gokken: de achteruitrijcamera kijkt voor u uit. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. U kunt tijdens de rit uw ogen steeds op de weg houden, want het audio-installatiesysteem (met dab!) en het navigatiesysteem met harde schijf kunt u bedienen vanaf het stuur. Onderweg de smartphone opladen gaat helemaal zonder snoeren, door de draadloze telefoonlader. Dankzij electronic climate control is het interieur behaaglijk warm of verfrissend koel. Ook WIFI-hotspot, sportstuur met schakelpaddels, regensensor, cruise control en automatisch dimmende buitenspiegels horen tot de voorzieningen op deze auto.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Met het Lane-keeping systeem gaat u nooit onbedoeld over de streep. Bij concentratieverlies van de bestuurder geeft vermoeidheidsherkenning automatisch een waarschuwingssignaal. Verder is deze auto uitgerust met autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem.
Vanzelfsprekend leveren wij deze nieuwe auto met volledige fabrieksgarantie. We maken graag een afspraak met u om deze B-klasse bij ons te komen bekijken.
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- 16" multispaaks lichtmetalen velgen (43R)
- Berggrijs (787U)
- Trekhaak met esp® aanhangwagenstabilisatie (550)
- Anti-verblindingsspiegels (binnen en buiten links) (252)
- Comfortonderstel met verlaagd chassis (677)
- EASY-PACK achterklep (890)
- glans exterieur delen
- Inklapbare buitenspiegels (elektrisch) (500)
Infotainment
- MBUX navigatie Premium (PBG)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (458)
- Centraal display met 10,25" LCD touchscreen met een resolutie van 1.920 x 760 pixels (859)
- Communicatiemodule voor het gebruik van Mercedes me connect-services (362)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor Smartphone (897)
- MBUX multimedia system (521)
- USB-pakket Plus (72B)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met 2 zone (581)
- Lederlook ARTICO/stof zwart (311A)
- Verwarmde stoelen vooraan (873)
- Chromen schakelpaddles aan stuurwiel (431)
- chroom delen interieur
- Comfortzetels (7U2)
- Dakbekleding in stof zwart (51U)
- Multifunctioneel sportstuurwiel in nappa leder, onderaan afgevlakt en chromen afwerking (L5C)
- Multifunctioneel stuurwiel in leder en chromen afwerking (L3E)
- Neerklapbare achterbank (40/20/60) (287)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Snelheidsregelaar Tempomat (440)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
- Viervoudig verstelbare lendensteun voor stoelen vooraan (U22)
Veiligheid
- Actieve dodehoekassistent (546)
- Actieve remassistent (258)
- Actieve spoorassistent (243)
- Adaptieve grootlichtassistent plus (628)
- Parkeerpakket (P44)
Overig
- Comfortonderstel (485)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modelcode: W247
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 2.729 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Nieuw voertuig (inbegrepen):
- Servicepakket (zonder meerprijs):
Geldige APK
Wensink App
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.800 x 1.545 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.390 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.000 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 745 kg |
| Inhoud bagageruimte | 455 - 1.540 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,4 s |
| Actieradius | 704 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,1 l/100km (1 op 16,4) |
| CO2-uitstoot | 144 g/km |
| Energielabel | D |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Arnhem
Ringoven 96826 TP Arnhem




















































