

Mercedes-Benz B-klasse
180 Business Solution AMG AMG-Pakket
€ 12.4452017204.278 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 22 december 2017 |
| APK | 22 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Catalogusprijs | € 35.748 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Hierbij bieden wij u aan deze in zeer nette staat verkerende Mercedes-Benz B-klasse 180 Business Solution AMG.
Deze auto verkeerd zowel van binnen als van buiten in zeer nette staat en rijdt en schakelt uitstekend.
Hierbij de optielijst vanaf fabriek:
2-lagen metallic
Banden 225/40 r18..w
Blanke lak hard
Velgen 7,5 j x 18 lm
Achteruitrij camera
Airco thermatik
Alarmoproepsysteem
AMG Line
Amg styling
Audiosysteem 20 cd
Automaat 7-versn
Bagageruimafdekking
Bandendrukcontrole
Beeldscherm 8 inch
Bekl leer artico
Camtronic
Collission prev asst
Comfort-onderstel
Communicat-mod umts
Compressor variabel
Cruise control
Eco start/stop
Emissienorm euro 6
Garmin map pilot
Gordel met indicator
Keyless ontsteking
Knie-airbag
Koelmiddel r1234yf
Led-koplamp
Lendensteun elektr
Licht en zichtpakket
Model 2018
Parameterstuurhuis
Parkeerhulp
Prestatie-reducering
Regelunit 3u1
Regensensor
Schak dynamic selec
Sierdelen carbonlook
Stoelverwarming v
Stuurw-druktoetsen
Stuurwiel/pook leer
Tirefit
Trekhaak wegklapbaar
Va j358956/n131237
Zitcomfortpakket
Zonneklep verlicht
Modelreeks: jan. 2016 - jun. 2018
Modelcode: W246
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: zwart
Emissieklasse: Euro 6
Fabrikant: Autobedrijf Rene Sypersma Verkoop De Hemmen 27 9206AG DRACHTEN, NL 0512510305 http://www.renesypersma.nl verkoop@renesypersma.nl
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK.
De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens wordt de auto altijd afgeleverd met een vloeistof inspectie.
Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
Wij rekenen € 100,00 afleverkosten, deze kosten zitten al verwerkt in de prijs van de auto.
Autobedrijf Rene Sypersma BV is een dynamisch BOSCH CARSERVICE en BOVAG autobedrijf. Prima service, correct, plezierig en deskundig geadviseerd worden is ons motto. Wij hanteren zeer scherpe prijzen en zijn aangesloten bij de NATIONALE AUTOPAS. Kom, kijk vergelijk en u slaagt bij Autobedrijf René Sypersma. Kijk voor een complete fotoreportage: WWW.RENESYPERSMA.NL
Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk of uw boot, motor, caravan, scooter of camper. Bent u niet in staat gedurende openingstijden langs te komen, dan kunt u ook een afspraak maken om 's avonds langs te komen. Uiteraard is deze auto ook te financieren. Bel voor meer informatie naar: 0512-510305.
Autobedrijf René Sypersma
De Hemmen 27
9206 AG Drachten
0512-510305
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.810 x 1.570 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 488 - 1.547 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |




