

Mercedes-Benz B-klasse
180 Activity Edition
€ 15.4502017139.794 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 20 juli 2017 |
| APK | 16 mei 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 33.600 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Onze Afleverpakketten
Bij Maas Auto’s willen wij dat u met een goed gevoel en zonder zorgen de weg op gaat. Daarom bieden wij twee afleverpakketten aan waarmee uw nieuwe auto perfect wordt afgeleverd — volledig nagekeken, gepoetst en rijklaar.
6 Maanden Afleverpakket – €795
Voor een zorgeloze start en extra zekerheid bieden wij ons 6 maanden afleverpakket aan. Dit pakket omvat:
Met dit pakket kiest u voor kwaliteit, betrouwbaarheid en zorgeloos rijplezier vanaf het eerste moment.
12 Maanden Afleverpakket – €1.195
Kies voor maximale zekerheid en comfort met ons uitgebreide 12 maanden afleverpakket. Dit pakket bevat:
Met dit pakket bent u verzekerd van een zorgvuldig voorbereide auto en onbezorgd rijplezier voor een langere periode.
Hoewel wij de informatie op deze website met de grootst mogelijke zorg samenstellen, kunnen wij niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden of onvolledigheden. Wanneer een bepaalde optie of specificatie voor u van belang is, adviseren wij u vriendelijk om dit vooraf bij ons te verifiëren.
Voor meer informatie over deze auto kunt u contact opnemen met:
Sander Pons 06-55805135 ook Whatsapp en buiten openingstijden.
Of stuur een mail naar verkoop@maasautos.nl deze zullen wij zo spoedig mogelijk beantwoorden.
Maas Auto's
Provincialeweg 88a
5334JJ VELDDRIEL
Tel. 0418-637414 / 06-55805135 (ook WhatsApp)
E-mail: verkoop@maasautos.nl
Website: www.maasautos.nl
Modelreeks: 2014 - 2019
Modelcode: W246
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 635 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: IMITATION LEATHER - BLACK/ANTHRACITE (111A)
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,3 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Inbegrepen afleverpakket: Garantie in overleg
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Bruin |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.595 cc |
| Max. vermogen | 90 kW (123 pk) |
| Max. koppel | 200 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.440 x 1.810 x 1.557 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.325 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.960 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Inhoud bagageruimte | 488 - 1.547 l |
| Inhoud brandstoftank | 50 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,3 s |
| Actieradius | 892 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,0 l/100km (1 op 14,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 4,7 l/100km (1 op 21,3) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,6 l/100km (1 op 17,9) |
| CO2-uitstoot | 129 g/km |
| Energielabel | C |




