
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz B-klasse
250 e Star Edition AMG Line | PHEV | Stoelverwarming | Camera | Sportstoelen | Climate control | BTW verrekenbaar

Mercedes-Benz B-klasse
250 e Star Edition AMG Line | PHEV | Stoelverwarming | Camera | Sportstoelen | Climate control | BTW verrekenbaar
€ 38.450202513.507 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 maart 2025 |
| APK | 12 maart 2029 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 51.349 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Aanvullende opties en accessoires
- AMG-styling
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- voorstoelen verwarmd
- Audio-installatie
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Auto van binnen en buiten gereinigd
- binnenspiegel automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- carbonafwerking interieur
- chroom delen exterieur
- chroom delen interieur
- comfortonderstel
- comfort sportstoel(en)
- draadloze telefoonlader
- hemelbekleding donker
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia scherm klein
- Nappaleder stuurwiel
- oplaadmogelijkheid
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijassistentiepakket (uitstap waarschuwing)
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Volledig digitaal instrumentenpaneel groot
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: W247
Referentienummer: 56631
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 595 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: FABRIC / LEATHERETTE / MICROFIBER - BLACK / ANTHRA (651)
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Controle & service check: Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto van binnen en buiten gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Blauw |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.430 x 1.800 x mm |
| gewicht | 1.645 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.240 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 7,6 s |
| Actieradius | 83 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 0,9 l/100km (1 op 111,1) |
| CO2-uitstoot | 22 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Geely Sutherland Leeuwarden & Occasion Center
Zuiderkruisweg 58938 AP Leeuwarden

















































