

Mercedes-Benz AMG SL
SL63 Carbon Airscarf Keramisch AMG 63 4MATIC+ Carbon
€ 169.995202315.950 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Semi_Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Datum eerste toelating | 17 maart 2023 |
| APK | 17 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 306.752 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 360 - € 394 |
Modelreeks: mrt. 2022 - 2026
Laadvermogen: 420 kg
Wielbasis: 270 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Fabrikant: DNA Cars Cort van der Lindenlaan 46 1412CA NAARDEN, NL 06-15945714 http://www.dnacars.nl bram@dnacars.nl
DNA Cars rekent EUR 1295,- Rijklaar maak kosten
Onze vraagprijzen zijn meeneemprijzen
Wanneer u uw auto wilt inruilen ontvangen wij graag de informatie van uw huidige auto om zo indicatief een voorstel te kunnen maken.
Ook heeft DNA Cars verschillende financiering mogelijkheden en we doen u graag een voorstel.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing kunnen beïnvloeden.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Semi_Automatisch |
| Carrosserie | Cabriolet (2 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aandrijving | Voor_en_achterwiel |
| Transmissie | 9 versnellingen, Semi_automatisch |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3.982 cc |
| Max. vermogen | 430 kW (586 pk) |
| Max. koppel | 800 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.710 x 1.920 x 1.360 mm |
| gewicht | 1.870 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.290 kg |
| Inhoud brandstoftank | 70 l |
| Topsnelheid | 315 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 3,6 s |
| Actieradius | 534 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 13,2 l/100km (1 op 7,6) |
| CO2-uitstoot | 292 g/km |
| Energielabel | G |



