

Mercedes-Benz A-klasse
170 Elegance 1e eigenaar
€ 3.950200588.084 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 14 januari 2005 |
| APK | 3 januari 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.991 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
In nette staat verkerende Mercedes A 170 5 deurs. Perfect rijdende, goed onderhouden auto met aantoonbare km stand (NAP). Dealer onderhouden. Voorzien van airco, elektrische ramen, centrale vergrendeling op afstandsbediening, stoel en stuurwiel in hoogte verstelbaar, metallic lak en licht metalen velgen. Het interieur verkeert in zeer nette staat. Deze auto wordt geleverd inclusief nieuwe apk keuring. Indien u meer informatie wenst neem dan contact op met Pedro vd Ven. Alle auto's zijn te bezichtigen na telefonisch contact. 06-55700358 Bezoekadres Willibrordushoek 6 5466 RD Eerde gemeente Veghel. Inruil mogelijk. Wij zijn aangesloten bij nationale autopas (N.A.P.)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/55 R16
Laadvermogen: 565 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.699 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.840 x 1.760 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.705 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 818 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,5 l/100km (1 op 18,2) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,6 l/100km (1 op 15,2) |
| CO2-uitstoot | 157 g/km |
| Energielabel | C |





