
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
250 e AMG Line Plug in Hybride 218pk Pano / Widescreen / Trekhaak / Sfeerverlichting

Mercedes-Benz A-klasse
250 e AMG Line Plug in Hybride 218pk Pano / Widescreen / Trekhaak / Sfeerverlichting
€ 34.950202323.197 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 31 maart 2023 |
| APK | 31 maart 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 53.561 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 280 - € 306 |
Omschrijving
Aanvullende opties en accessoires
Comfort & Interieur
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Draadloze telefoonlader
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 6-spaaks 18"""
- AMG-styling
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Kleur wit
- Matrix LED koplampen
Veiligheid
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Extra getint glas
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurhulp
Overig
- 2 Sleutels
- Apple Car Play / Android Auto
- Onderhoud Historie
- Oplaadmogelijkheid
- Plug in Hybride
- Premium Plus-pakket (Automatische snelheidsbegrenzing, Elektrisch glazen panorama-dak, Matrix LED koplampen)
- Rijassistentiepakket Plus (Automatische snelheidsbegrenzing)
- Zwarte Hemel
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Aantal fasen acculader: 1
Interieurkleur: Zwart
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 21,4 kWh/100km
Emissieklasse: Euro 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Bedrijfsinformatie
Broekhuisen en Van Der Sande:
De plek waar uw moet zijn voor een kwaliteit Dealer Occasion.
Met jarenlange ervaring binnen dealer bedrijven weten wij wat belangrijk is voor onze klant en willen wij met precisie de klant helpen tot de juiste keuze.
Onze auto wordt met perfectie aan uw geleverd met ons Afleverpakket.
• Onderhoudsbeurt, olie , filters, vloeistoffen etc.
• Tenaamstelling / Vrijwaring
• Auto's altijd met nieuwe APK of 60 punten check
• Auto totaal gereconditioneerd.
• Garantie in overleg
Bij ons kunt u terecht voor zowel een zakelijke Financiering/Lease als een Private Lease/Financiering
Voor starters en ZZPers ook geen probleem onze adviseurs staan voor uw klaar.
Zoekt u een nieuwe occasion? Wij zijn bereikbaar per telefoon en mail en WhatsApp.
Wij zijn 7 dagen per week bereikbaar via onze kanalen dus schroom uw niet en neem contact op wij staan u graag snel en goed te woord.
Er is natuurlijk altijd de mogelijkheid om een afspraak te maken, zowel voor een bezichtiging als voor een proefrit.
Neemt u gerust contact op met onze showroom op onderstaande telefoon, mail of whatsapp
Telefoonnummer: 072-3036623
Mobiel: 06-17171711
E-mail: info@broekhuisenvandersande.nl
Deze Occasion is van absolute dealerkwaliteit en is voorzien van een complete onderhoudshistorie.
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Controleer bij bezichtiging altijd nog even de opties lijst.
Specificaties
| Brandstof | Elektro/Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 8 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 160 kW (218 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.800 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.575 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 2.155 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Inhoud bagageruimte | 310 - 1.125 l |
| Inhoud brandstoftank | 35 l |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 6,6 s |
| Actieradius | 73 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 1,0 l/100km (1 op 100,0) |
| CO2-uitstoot | 34 g/km |
| Energielabel | A |
Opties
Broekhuisen en Van der Sande Automotive B.V.
Pascalstraat 251704 RE Heerhugowaard











































