

Mercedes-Benz A-klasse
200 (163pk) Premium Plus aut. AMG Line - panoramadak - Burmester
€ 21.9252019129.706 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Rijden op de ingestelde snelheid
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 mei 2019 |
| APK | 29 augustus 2027 |
| BTW aftrekbaar | ja |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 47.581 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Nette Mercedes-Benz A-Klasse met 200 benzinemotor met 163pk, gekoppeld aan een 7-traps automaat. Deze auto is voorzien van veel mooie extra optie's waaronder: actieve remassistentie, achteruitrijcamera, airconditioning automatisch (climate control), aluminium interieur afwerking, AMG Styling, Burmester Audio, chroom delen exterieur, cruise control, dodehoek detectie, draadloze telefoonlader, elektrisch glazen panoramadak met schuif- en kantelfunctie, elektrisch verstelbare voorstoel(en) met geheugen, grootlicht assistentie, keyless entry en start, lederen bekleding, LED dagrijverlichting, lendesteunen verstelbaar, lichtmetalen velgen 18 inch, Matrix LED koplampen, navigatiesysteem, parkeerassistentie, parkeersensoren voor en achter, regensensor, rondomzicht camera, rijstrooksensor met correctie, spraakbediening, start/stop, verwarmde voorstoelen, volledig digitaal instrumentenpaneel (dashboard).
In deze auto is gerookt, wel hebben wij deze geur redelijk kunnen maskeren. Deze auto heeft in het verleden een beschadiging gehad op het linker achter paneel. Deze is vakkundig hersteld. Dit zijn onze beweegredenen om de auto prijstechnisch goedkoper te adverteren.
De onderhoudsgeschiedenis van deze auto is als volgt:
- op 26/06/2020 met 15.773 km bij Mercedes-Benz dealer Étoile tuning 78 - Le Chesnay (Service A)
- op 31/05/2021 met 31.531 km bij Mercedes-Benz dealer Étoile tuning 78 - Le Chesnay (Service A)
- op 23/07/2022 met 56.183 km bij Mercedes-Benz dealer Étoile tuning 78 - Le Chesnay (Service B)
- op 28/08/2023 met 73.540 km bij Scherpenisse auto's - Oud Beijerland (kleine beurt)
- op 17/09/2024 met 95.758 km bij Mercedes-Benz dealer Van Mossel - Rotterdam Charlois (Service B)
- op met 107.986 km bij Carveco - Zuidland (2 banden en remmen achter)
- op met 111.708 km bij Carveco - Zuidland (remmen voor)
- op 23/10/2025 met 119.972 km bij Carveco - Zuidland (grote beurt, incl. remvloeistof en panoramadak reinigen en smeren)
De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK (minimaal 6 maanden) en overschrijving van het kenteken op uw naam. Optioneel kunt u kiezen voor een Zekerheidspakket. Het Zekerheidspakket Basis kost EUR 495 en bestaat uit 6 maanden garantie, onderhoudsbeurt, minimaal 12 maanden APK, poetsen, en een halve tank brandstof. Het uitgebreider Zekerheidspakket Premium kost EUR 895 en biedt 12 maanden BOVAG garantie (in plaats van 6 maanden garantie).
Wij stellen ons graag aan u voor. Auto Service Boode is aangesloten bij Vakgarage, en is daarnaast PCA Merkspecialist (in Peugeot en Citroën). Wij zijn al meer dan 25 jaar BOVAG-lid. We hebben een ruim en gevarieerd aanbod aan occasions op voorraad staan. Onze recent vernieuwde showroom is te vinden in Zevenhuizen ZH, tussen snelwegen A12 en A20 in. Wij zijn makkelijk te bereiken vanaf beide snelwegen, en beschikken over een ruim opgezette werkplaats (voorzien van nieuwste apparatuur).
Bekijk onze eigen website (autoserviceboode.nl) voor een uitgebreider fotocollage van onze occasions.
U kunt ons telefonisch bereiken op 0180-631420. Graag tot ziens in onze showroom!
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/45 R18
Laadvermogen: 610 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieurkleur: Zwart
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 250 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.420 x 1.800 x 1.440 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.275 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.885 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Inhoud bagageruimte | 370 - 1.210 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,0 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 119 g/km |
| Energielabel | C |



