

Mercedes-Benz A-klasse
170 Avantgarde top staat
€ 2.9002007200.980 km
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Lederen bekleding
Zitten als een vorst
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

Rijden op de ingestelde snelheid
Zitten als een vorst
Kilometerstand gecontroleerd
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 23 november 2007 |
| APK | 28 april 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 28.333 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 16 inch lichtmetalen velgen, getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
De juiste ruitenwisserfrequentie gaat automatisch van motregen tot noodweer, de regensensor reageert direct. Ook op de korte stukken is de cruise control een uitkomst. Kijk maar bij de benzinepomp! Het hele jaar door zorgt airconditioning voor een prettige temperatuur. Extra opties op deze auto zijn: sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
In de Mercedes-Benz A-klasse heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Het bandenspanningscontrolesysteem waarschuwt bij drukverlies in een van de banden. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
Wilt u deze auto zelf ervaren? Neem dan contact op met een van onze medewerkers.80 auto's op voorraad in alle prijsklasse .kijk op WWW.VANDEURSEN-AUTOS.NL voor ons aanbod of bel met 0492-751134 mob.0622950430 of 0682753182 kom gerust langs in onze SHOWROOM, ENGELSEWEG 222a 5705ak HELMOND tegen over de karwei
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 630 kg
Wielbasis: 257 cm
Interieurkleur: Donkergrijs
Emissieklasse: Euro 4
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
ONZE AUTOS WORDEN MET ZO VEEL MOGELIJKE ZORG GEKOZEN EN ZO PROBEREN WIJ U DEZE VOOR EEN ZO SCHERP MOGELIJKE PRIJS AAN TE BIEDEN,VOOR INRUIL GARANTIE ONDERHOUD APK ENZ KUNT U BELLEN MET ONZE VERKOPER,OOK KUNT U BUITEN OPENINGSTIJDEN OP AFSPRAAK TERECHT BEL DAN 06-22950430 BGG 06 82753182 SHOWROOM ENGELSEWEG 222A, 5705ak HELMOND LANGS CARPET RIGHT, IN DE AVOND EN ZONDAGS OP EVENTUEEL AFSPRAAK.
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.699 cc |
| Max. vermogen | 85 kW (116 pk) |
| Max. koppel | 155 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.838 x 1.764 x 1.593 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.140 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.770 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 10,9 s |
| Actieradius | 805 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 8,6 l/100km (1 op 11,6) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,7 l/100km (1 op 17,5) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,7 l/100km (1 op 14,9) |
| CO2-uitstoot | 159 g/km |
| Energielabel | C |





