
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz A-klasse
160 BlueEFFICIENCY Business Class
€ 3.7502010159.239 km
Handmatig
Benzine
MPV
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 13 december 2010 |
| APK | 13 december 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 19.010 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 145 - € 158 |
Omschrijving
Mercedes-Benz A-klasse 160 BlueEFFICIENCY Business Class, bouwjaar 2010, kleur grijs metallic, airco, elektrische ramen, elektrische buitenspiegels, centrale vergrendeling, stuurbekrachtiging, dubbele airbag en zij airbag, in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, heeft slechts 159.239 km gelopen, apk tot 13 december 2026, rijdt en schakelt perfect, zowel van binnen als van buiten in nette staat, voor verdere info 0162-316644.
Aanvullende opties en accessoires
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Meer informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Laadvermogen: 625 kg
Wielbasis: 257 cm
Emissieklasse: Euro 5
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (3 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.498 cc |
| Max. vermogen | 70 kW (95 pk) |
| Max. koppel | 140 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.880 x 1.760 x 1.590 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.115 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 595 kg |
| Inhoud bagageruimte | 435 - 1.370 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 12,6 s |
| Actieradius | 900 km |
| Brandstofverbruik bebouwde kom | 7,5 l/100km (1 op 13,3) |
| Brandstofverbruik buitenweg | 5,1 l/100km (1 op 19,6) |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 6,0 l/100km (1 op 16,7) |
| CO2-uitstoot | 139 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Eduard Auto's B.V.
Elftweg 104941 VP Raamsdonksveer















