

Mercedes-Benz A-klasse
160 Avantgarde Lang |A/C |Cruise
€ 8502001266.195 km
Handmatig
Benzine
MPV
Met een account kun je:
Om te kunnen inloggen op Mijn AutoWeek moet u akkoord gaan met onze privacy voorwaarden.

| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 4 oktober 2001 |
| APK | 6 oktober 2026 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Wegenbelasting/3mnd | € 119 - € 129 |
Mercedes A-klasse 160 Avantgarde Lang |A/C |Cruise
Exterieur
Interieur
Overige
Veiligheid
Autoservice Pool biedt aan:
Deze door inruil verkregen Mercedes A-klasse.
De in avantgarde uitgevoerde a-klasse is een extra lange uitvoering die zeker nog wel een ronde mee kan.
Onderscheidende opties zijn o.a :
-Airco
-Cruise control
-Elect. ramen en spiegels
-Radio CD
Rijdt en schakelt goed, APK tot Oktober '26
Prijs is op basis van zo mee.
Nieuwsgierig geworden? neem dan contact met ons op voor meer info of een proefrit.
Inruil:
Inruil van uw huidige auto of motorfiets is in de meeste gevallen mogelijk bij Autoservice Pool. Wij verzorgen u graag een nette, reële offerte. Stuur hiervoor een email of whats app naar ons met de volgende gegevens: Kenteken, Kilometerstand, Foto’s en eventuele bijzonderheden.
Financiering:
Bij Autoservice Pool kunt u zowel als zakelijke en particuliere klant, gebruik maken van diverse vormen van financieringen. Voor een op maat gemaakte financiering: Bel, mail of Whats App voor meer informatie.
Garantie:
Bij Autoservice Pool heeft u de mogelijkheid op 3, 6 of 12 maand garantie. Tot de mogelijkheden behoort onze huisgarantie of garantie geleverd via Autotrust B.V. Standaard garantie is alleen van toepassing indien aangegeven op verkoopadvertentie. Voor meer informatie en garantietarieven neemt u wederom gerust contact met ons op.
(Op (inruil) autos met hoge kilometerstanden of export geven wij geen garantie.)
Afleverkosten:
Bij Autoservice Pool betaald u geen afleverkosten.
Heeft u interesse in een van onze auto’s? Maak dan alstublieft voor vertrek een afspraak.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Autoservice Pool
Tolleane 10
9241WH Wijnjewoude
0516-426549 of 0611450435
info@autoservicepool.nl
Autoservicepool.nl
Geopend: Ma t/m Vr 08:00 /12:00 en 13:00 /17:30 Zaterdag: Alleen (voortijdig) op afspraak
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handmatig |
| Carrosserie | MPV (5 deuren) |
| Kleur | Grijs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 5 versnellingen, Handmatig |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.598 cc |
| Max. vermogen | 75 kW (102 pk) |
| Max. koppel | 150 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 3.776 x 1.719 x 1.589 mm |
| Draaicirkel | 11,0 m |
| gewicht | 1.045 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.590 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 400 kg |
| Inhoud bagageruimte | 390 - 890 l |
| Inhoud brandstoftank | 54 l |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 11,1 s |
| Actieradius | 750 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 7,2 l/100km (1 op 13,9) |
| CO2-uitstoot | 172 g/km |
| Energielabel | D |





