
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het

Mercedes-Benz A-klasse
180 AMG Line | Night | Panoramadak | Stoelverwarming | Digital Light |
€ 33.850202323.013 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Keyless Go
Ontgrendelen, starten met sleutel op zak
NAP-Check
Kilometerstand gecontroleerd
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 30 juni 2023 |
| APK | 30 juni 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Catalogusprijs | € 51.531 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
*Hoewel onze advertentie met de grootst mogelijke zorgvuldigheid wordt onderhouden kunnen gebruikers van deze advertentie geen rechten ontlenen aan of aanspraak maken op de juistheid en volledigheid van de inhoud. Opties die van doorslaggevend belang zijn binnen uw besluitvorming kunnen door u worden nagevraagd ter bevestiging aan ons of worden ervaren tijdens een proefrit en/of bezichtiging.
Er zijn mensen die zeggen: het merk maakt me niet uit zolang het maar Duits is. En gelijk hebben ze. Een aantrekkelijke en fraaie optie is de expressieve AMG-styling. Op de teller van deze auto staat slechts 23013 kilometer. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. Op zelfs de koudste ochtend biedt de stoelverwarming een heerlijk welkom. In deze auto profiteert u onder andere ook van: 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, AMG-styling, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Alle functies voor een veilige en zuinige rit worden overzichtelijk weergegeven op het digitale dashboard. Ook achter de auto geen verrassingen bij het inparkeren. Daarvoor zorgt de achteruitrijcamera. Kilometerstand? Oliepeil? Accuspanning? Allemaal te zien via de app. Overal. Altijd. Dankzij Connected Services. U kunt het audio-installatiesysteem met DAB-ontvangst en het navigatiesysteem met harde schijf bedienen met de knoppen op het stuur of zelf met uw stem. Extra makkelijk is de draadloze telefoonlader. Wat u ook in deze auto kunt vinden zijn electronic climate control, sportstuur met schakelpaddels, regensensor en automatisch dimmende buitenspiegels.
Geavanceerde systemen kunnen tijdens de rit bepaalde taken van u overnemen. Zo kijken er als het ware steeds extra ogen met u mee, zodat u tijdig kunt reageren op noodsituaties. Onbedoeld buiten de rijstrook raken wordt voorkomen door het Lane-keeping systeem. Op een kop-staartbotsing zit niemand te wachten. Daarom is de forward collision warning onderweg constant alert en berekent via een sensor de veilige afstand tot voorliggers. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. U bent mede dankzij autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem steeds veilig onderweg.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Wij zijn Wensink, aangenaam. In onze Wensink Winkels bent u altijd welkom. U kunt bij ons elke dag kiezen uit nieuwe auto's en meer dan 1.500 kwaliteits-occasions tot 8 jaar die stuk voor stuk professioneel zijn geselecteerd, gecheckt en klaargemaakt door onze vakmensen. Echt aangenaam rijden noemen we dat.
In onze winkel vindt u alles wat u nodig heeft om zorgeloos te rijden; verzekering, financiering, leasing, onderhoudsabonnementen, laadpaaloplossingen, en meer bij ons vindt u het. En het mooiste? U bepaalt zelf hoe en wanneer u uw auto wil kopen, volledig online en afgeleverd bij u thuis of via één van onze winkels dicht bij u in de buurt. U bepaalt.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18" (RQS)
- Buitenspiegels el. inklapbaar (500)
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display (458)
- DAB digitale radio (537)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten (897)
- Premium Sound system (853)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met twee zones (581)
- voorstoelen verwarmd
- Armleuning achter (400)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- lendesteunen (verstelbaar)
- Nappaleder stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (7U3)
- Variable stuurbekrachtiging (213)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Rijstrooksensor met correctie
Overige
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: WV177
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 580 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Mercedes-Benz Certified (inbegrepen):
Mobilo pechhulp
Onderhoudshistorie bekend
Complete inspectie
Connectiviteit
Gegarandeerde km stand
Dit afleverpakket bevat: Mercedes-Benz Certified (24 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Servicepakket (zonder meerprijs):
Geldige APK
Wensink App - Wensink Zekerheidsgarantie personenwagens (€ 895 meerprijs):
12 maanden BOVAG garantie
Geldige APK en eerstvolgende APK gratis
Minimaal 7500 km rijden tot volgende onderhoud interval
Technische inspectie op 140 punten
Na reinigen gereconditioneerde auto
Wensink App
Minimaal € 25 brandstof
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Mercedes-Benz Certified"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Hatchback (5 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 100 kW (136 pk) |
| Max. koppel | 230 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.450 x 1.850 x 1.452 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.340 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.920 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Inhoud bagageruimte | 355 - 1.195 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 9,2 s |
| Actieradius | 728 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,9 l/100km (1 op 16,9) |
| CO2-uitstoot | 142 g/km |
| Energielabel | C |
Opties
Wensink Mercedes-Benz Cars Arnhem
Ringoven 96826 TP Arnhem
















