
AutoWereld.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Mercedes-Benz A-klasse
200 AMG Line PANORAMADAK | WIDESCREEN | AMBIENT LIGHT SFEERVERLICHTING | ELEKTRISCHE TREKHAAK | KEYLESS ENTRY | 360 GRADEN CAMERA | ELEKTRISCHE STOELEN MET GEHEUGEN | STOEL- + STUURVERWARMING | MEGA COMPLEET | RIJKLAAR MET 12 MND BOVAG GARANTIE |

Mercedes-Benz A-klasse
200 AMG Line PANORAMADAK | WIDESCREEN | AMBIENT LIGHT SFEERVERLICHTING | ELEKTRISCHE TREKHAAK | KEYLESS ENTRY | 360 GRADEN CAMERA | ELEKTRISCHE STOELEN MET GEHEUGEN | STOEL- + STUURVERWARMING | MEGA COMPLEET | RIJKLAAR MET 12 MND BOVAG GARANTIE |
€ 34.899202350.248 km
Climate control
Koelt, verwarmt tot ingestelde temperatuur
Cruise Control
Rijden op de ingestelde snelheid
Automatisch
Kenmerken
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Datum eerste toelating | 29 september 2023 |
| APK | 29 september 2027 |
| BTW aftrekbaar | nee |
| Import auto | ja |
| Catalogusprijs | € 49.742 |
| Wegenbelasting/3mnd | € 199 - € 217 |
Omschrijving
Bekijk onze website voor een 360graden reportage (in- exterieur) RVMAUTOMOTIVE
If you would like a translation of all the details in your native language please check our website WWW RVMAUTOMOTIVE NL
Deze prachtige Mercedes-Benz A-klasse 200 AMG is nieuw bij ons binnen gekomen. Deze bomvolle prachtige Mercedes heeft bij ons niet lang nodig om een nieuwe eigenaar te vinden, dus mocht u interesse hebben wacht dan niet te lang en neem contact op om teleur stelling te voorkomen! We zien u graag snel ;)
Bij RVM Automotive hanteren wij direct de beste prijs voor u.
Op internet hanteren wij daarom direct een scherpe korting op onze showroomprijs.
DOE ER UW VOORDEEL MEE!
Showroomprijs van €36.900 ,- nu voor RVM Actieprijs €34.899 ,- uw totale voordeel: €2.001 ,- !
Zeker weten dat u niet voor niets komt? Bel of app ons even van tevoren voor een afspraak:
• Tel: 088-7862886
• Mail: info@rvmautomotive.nl
• WhatsApp via rvmautomotive.nl
Liever alles online regelen? Dat kan ook! Neem contact op via deze site en wij bespreken de mogelijkheden.
Onze instapklare prijs is altijd inclusief:
• 12 maanden BOVAG-garantie en/of resterende fabrieksgarantie
• Volledige inspectie en/of onderhoud volgens fabriekschema
• Inruil mogelijk
• Contactloos zaken doen via FaceTime of video
• Proefrit op afspraak
• Thuislevering mogelijk – vraag naar de voorwaarden
• One-stop shopping: verkoop en levering in één bezoek mogelijk
Online kennismaken? Zo werkt het:
Een van onze medewerkers laat u de auto live zien via FaceTime of WhatsApp-videobellen. Ook kunnen we een uitgebreide video sturen.
We bespreken samen alle details – inclusief uw eventuele inruil. Gaan we akkoord? Dan leveren wij de auto desgewenst binnen een week bij u thuis af.
Proefrijden vooraf? Geen probleem – u bent welkom op afspraak.
Meer weten of direct contact?
• Bel ons: 088-7862886
• App ons via rvmautomotive.nl
Let op:
Onze advertenties worden met zorg samengesteld. Toch kunnen opties afwijken. Controleer tijdens de proefrit of alles naar wens is. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Bekijk onze website voor een 360graden reportage (in- exterieur) RVMAUTOMOTIVE
If you would like a translation of all the details in your native language please check our website WWW RVMAUTOMOTIVE NL
Bij RVM Automotive hanteren wij direct de beste prijs voor u.
Op internet hanteren wij daarom direct een scherpe korting op onze showroomprijs.
DOE ER UW VOORDEEL MEE!
Showroomprijs van € ,- nu voor RVM Actieprijs € ,- uw totale voordeel: € ,- !
Zeker weten dat u niet voor niets komt? Bel of app ons even van tevoren voor een afspraak:
• Tel: 088-7862886
• Mail: info@rvmautomotive.nl
• WhatsApp via rvmautomotive.nl
Liever alles online regelen? Dat kan ook! Neem contact op via deze site en wij bespreken de mogelijkheden.
Onze instapklare prijs is altijd inclusief:
• 12 maanden BOVAG-garantie en/of resterende fabrieksgarantie
• Volledige inspectie en/of onderhoud volgens fabriekschema
• Inruil mogelijk
• Contactloos zaken doen via FaceTime of video
• Proefrit op afspraak
• Thuislevering mogelijk – vraag naar de voorwaarden
• One-stop shopping: verkoop en levering in één bezoek mogelijk
Online kennismaken? Zo werkt het:
Een van onze medewerkers laat u de auto live zien via FaceTime of WhatsApp-videobellen. Ook kunnen we een uitgebreide video sturen.
We bespreken samen alle details – inclusief uw eventuele inruil. Gaan we akkoord? Dan leveren wij de auto desgewenst binnen een week bij u thuis af.
Proefrijden vooraf? Geen probleem – u bent welkom op afspraak.
Meer weten of direct contact?
• Bel ons: 088-7862886
• App ons via rvmautomotive.nl
Let op:
Onze advertenties worden met zorg samengesteld. Toch kunnen opties afwijken. Controleer tijdens de proefrit of alles naar wens is. Aan de advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Aanvullende opties en accessoires
Exterieur
- AMG-styling
- Mountaingrijs (787U)
- Panoramaschuifdak (413)
- Vijf-spaak lichtmetalen AMG velgen 18" (RQS)
- Buitenspiegels el. inklapbaar (500)
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- HANDS-FREE ACCESS (871)
Infotainment
- Navigatiesysteem met harde schijf (365)
- Smartphone Integratiepakket (14U)
- Bestuurderdisplay met 10,25" LCD-display (458)
- Burmester surround sound system (810)
- DAB digitale radio (537)
- Digitale radio (DAB+) (537)
- Draadloos oplaadsysteem voor mobiele apparaten (897)
Interieur & Comfort
- Automatische airconditioning THERMOTRONIC met twee zones (581)
- voorstoelen verwarmd
- Armleuning achter (400)
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrisch verstelbare bestuurderszetel met geheugenfunctie (275)
- lendesteunen (verstelbaar)
- Nappaleder stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Variable stuurbekrachtiging (213)
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Parkeerpakket inclusief 360°-camera (P47)
- Rijstrooksensor met correctie
Overig
- Premium pakket (uitstap waarschuwing) (PSN)
- RDW-leges
- Rijassistentiepakket plus (automatische snelheids begrenzing, Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp) (23P)
- Rookvrij
- Trekhaak met esp® aanhangwagenstabilisatie (aanhanger assistent) (550)
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Winter Pack (PAV)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelcode: WV177
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Laadvermogen: 590 kg
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
- 12 maanden Bovag Garantie (zonder meerprijs): Rijklaar volgens fabrieksvoorschriften.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Specificaties
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automatisch |
| Carrosserie | Sedan (4 deuren) |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aandrijving | Voorwiel |
| Transmissie | 7 versnellingen, Automatisch |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1.332 cc |
| Max. vermogen | 120 kW (163 pk) |
| Max. koppel | 270 Nm |
| Lengte x breedte x hoogte | 4.558 x 1.796 x 1.429 mm |
| Draaicirkel | 10,5 m |
| gewicht | 1.350 kg |
| Max. toelaatbare gewicht | 1.940 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 725 kg |
| Inhoud bagageruimte | 405 l |
| Inhoud brandstoftank | 43 l |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Acceleratie 0-100 km/h | 8,3 s |
| Actieradius | 741 km |
| Brandstofverbruik gecombineerd | 5,8 l/100km (1 op 17,2) |
| CO2-uitstoot | 136 g/km |
| Energielabel | B |
Opties
RVM Automotive B.V.
Duinweg 25482 VR Schijndel






































